Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100050 - ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||
Názov turnaja: | Pepas Cup 2023 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športová 40, 976 13 Slovenská Ľupča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Granulat | |
Vrchný rozhodca: | Stanko Matej (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Lešniak Tibor (B) | |||
Termín od: | 25.03.2023 | Termín do: | 27.03.2023 | |
Kontakt: | Mgr. Matej Stanko | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907291818, | |||
Kontakt e-mail: | matostanko@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 03. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 24.03.2023 10:00 | Areál ŠK Pepas |
Poznámky:
rozpis, poradie zápasov, správa, vyhodnotenie
VR: Matej Stanko, ZVR: Tibor Lešniak
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Vanta Michal | ||||
6:3 6:2 | |||||
2. | Papuščák Matúš | 32 16 8 SF F | |||
3. | Žembery Martin | ||||
6:1 6:1 | |||||
4. | Princ Matúš | 32 16 8 SF F | |||
5. | Krnáč Lukas | ||||
6:2 6:4 | |||||
6. | Paľko Adam | 32 16 8 SF F | |||
7. | Uram Lukáš | ||||
6:1 6:3 | |||||
8. | Gibala Dominik | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Vanta M. Gibala D. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Papuščák M. Krnáč L. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Gallo M. Janda S. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Noga O. Ščepko A. | ||||
4:6 6:2 10:5 | |||||
8. | Ondrášik D. Uram L. | 16 8 SF F | |||
9. | Puskajler O. Ozorák S. | ||||
6:0 6:4 | |||||
10. | Bariak J. Žlnka A. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Princ M. Janoško M. | 16 8 SF F | ||
13. | Ondik M. Sirota D. | ||||
6:0 6:1 | |||||
14. | Adamča M. Čellár M. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Žembery M. Paľko A. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 14 | ||||
2 | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
3 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 25 | ||||
4 | Žembery Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 30 | ||||
5 | Princ Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | 38 | ||||
6 | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 49 | ||||
7 | Michalka Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 54 | ||||
8 | Ondrášik Dávid | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 55 | ||||
9 | Gallo Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | 60 | ||||
10 | Krnáč Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | 64 | ||||
11 | Čellár Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 66 | ||||
12 | Janoško Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | 76 | ||||
13 | Šišovský Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 80 | ||||
14 | Janda Sebastián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJT Michalovce | 101 | ||||
15 | Papuščák Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 105 | ||||
16 | Ščepko Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 105 | ||||
17 | Uram Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 114 | ||||
18 | Sirota Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 114 | ||||
19 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 136 | ||||
20 | Urbánoš Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 154 | ||||
21 | Ozorák Samuel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 154 | ||||
22 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 154 | ||||
23 | USP | Mik Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | 154 | |||
24 | USP | Žlnka Andrej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | 182 | |||
25 | USP | Ondik Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 250 | |||
26 | USP | Puskajler Oliver | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||
27 | USP | Adamča Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||
28 | USP | Noga Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | ||||
29 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adam Marcus | 21. 03. 2023 18:10 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 45 | ||||
2 | Binder Martin | 24. 03. 2023 08:06 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 218 | ||||
3 | Gramblička Adam | 25. 03. 2023 08:34 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 51 | ||||
4 | Henčl Matthew | 20. 03. 2023 10:19 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
5 | Lisko Pavol | 06. 02. 2023 09:13 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 87 | ||||
6 | Masaryk Matej | 20. 03. 2023 14:34 | 2009 | D-ch | TK HSC Piešťany | 250 | ||||
7 | Pagáč Lukáš | 22. 03. 2023 21:57 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 78 | ||||
8 | Pavlysh Oleh | 14. 03. 2023 09:26 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | ||||
9 | Suchánek Adam | 14. 03. 2023 12:39 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | ||||
10 | Valuh Boris | 20. 03. 2023 18:26 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 18 |