Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Baláž Milan (A) | |||
Termín od: | 05.06.2023 | Termín do: | 09.06.2023 | |
Kontakt: | Miloslav Doležal | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904870633, | |||
Kontakt e-mail: | milos.dolezal.md@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 06. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 04.06.2023 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 04.06.2023 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
Nominačné kritériá na letné ME družstiev a jednotlivcov
Rozpis, organizačný výbor, čas. harmonogram a poradie zápasov, správa
VR: Miloslav Doležal, ml., ZVR: Milan Baláž
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Mačej D. Sloboda L. | ||||
6:2 6:4 | |||||
2. | Urbánoš F. Bobošík M. | 32 16 8 SF F | |||
3. | Lörinčík M. Adamović A. | ||||
6:1 6:1 | |||||
4. | Karas J. Lipták M. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Sloboda Leon | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 18 | 1 | |||
2 | Križan Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 38 | 12 | |||
3 | Mačej Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 2 | ||||
4 | Petráško Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 3 | ||||
5 | Krajčír Samuel Alexander | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 5 | ||||
6 | Urbánoš Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 6 | ||||
7 | Karas Jozef | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 7 | ||||
8 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 8 | ||||
9 | Lipták Matej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 10 | ||||
10 | Bobošík Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
11 | Horváth Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 13 | ||||
12 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 14 | ||||
13 | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 15 | ||||
14 | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 17 | ||||
15 | Valuh Boris | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 18 | ||||
16 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 19 | ||||
17 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 20 | ||||
18 | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
19 | NVK | Lörinčík Max | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 22 | |||
20 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 25 | ||||
21 | NVK | Čierny Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 28 | |||
22 | WC | Tóth Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | 29 | |||
23 | Žembery Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 30 | ||||
24 | USP | Jureňa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 30 | |||
25 | NVK | Maruščák Tomáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | 33 | |||
26 | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 34 | ||||
27 | Princ Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | 38 | ||||
28 | Budoš Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 39 | ||||
29 | Gróf Leonard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 40 | ||||
30 | Švarc Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 41 | ||||
31 | Adamović Andrej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 42 | ||||
32 | Lupták Richard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 43 | ||||
33 | NVK | Adam Marcus | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 45 | |||
34 | NVK | Šimunič Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 47 | |||
35 | NVK | Siqueira Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 48 | |||
36 | Gramblička Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 51 | ||||
37 | Ondrášik Dávid | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 55 | ||||
38 | Bartovic Artur | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | ||||
39 | Gallo Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | 60 | ||||
40 | WC | Rusnák Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 71 | |||
41 | Janda Sebastián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJT Michalovce | 101 | ||||
42 | USP | Košťany Patrik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 101 | |||
43 | Papuščák Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 105 | ||||
44 | Nipča Leonard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 114 | ||||
45 | WC | Sirota Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 114 | |||
46 | Konopka Marek | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 124 | ||||
47 | Naď Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 250 | ||||
48 | Adamča Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Kúpele Piešťany |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Matušík Lukáš | 06. 04. 2023 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 26 | |||||
2 | Jendrejský Nicolas | 13. 04. 2023 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 30 | |||||
3 | Lackovič Samuel | 30. 04. 2023 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 36 | |||||
4 | Roman Filip | 18. 04. 2023 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 46 | |||||
5 | Vancu Adrian | 18. 04. 2023 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 49 | |||||
6 | Hvorecký Maxim | 16. 04. 2023 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 50 | |||||
7 | Kostolný Sebastián | 16. 05. 2023 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 53 | |||||
8 | Bartovič Marko | 09. 05. 2023 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 56 | |||||
9 | Buocik Ján | 16. 04. 2023 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 59 | |||||
10 | Rampach Šimon | 21. 05. 2023 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 60 | |||||
11 | Krnáč Lukas | 25. 04. 2023 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | 64 | |||||
12 | Taha Adam | 19. 05. 2023 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 67 | |||||
13 | Fleischmann Jakub | 08. 04. 2023 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 69 | |||||
14 | Vaškanin Filip | 16. 04. 2023 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 69 | |||||
15 | Paluga Richard | 05. 04. 2023 | 2011 | S-ch | TK Žilina | 73 | |||||
16 | Kolárik Igor | 14. 04. 2023 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 74 | |||||
17 | Pagáč Lukáš | 02. 05. 2023 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 78 | |||||
18 | Šišovský Alexander | 22. 05. 2023 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
19 | Sobihard Peter | 11. 04. 2023 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 80 | |||||
20 | Baranovič Tobias | 14. 05. 2023 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 84 | |||||
21 | Massalkhi Daniel | 09. 04. 2023 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 86 | |||||
22 | Suchánek Adam | 06. 04. 2023 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | |||||
23 | Černák Mathias | 07. 04. 2023 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 105 | |||||
24 | Oles Nikolas | 22. 04. 2023 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 114 | |||||
25 | Uram Lukáš | 02. 05. 2023 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 114 | |||||
26 | Krpelan Jakub | 21. 04. 2023 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 124 | |||||
27 | Gál Milan | 02. 05. 2023 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 130 | |||||
28 | Bariak Jakub Emil | 23. 04. 2023 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 136 | |||||
29 | Glos Lukáš | 11. 05. 2023 | 2010 | S-ch | TK AS Trenčín | 152 | |||||
30 | Kucharek Filip | 21. 04. 2023 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 152 | |||||
31 | Urbánoš Alex | 05. 05. 2023 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 154 | |||||
32 | Rodek Alex | 13. 04. 2023 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | 182 | |||||
33 | Daniš Július | 24. 04. 2023 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | ||||||
34 | Sanson Matteo | 14. 04. 2023 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
35 | Malinka Igor | 09. 05. 2023 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | ||||||
36 | Piroha Matúš | 24. 04. 2023 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
37 | Kurilla Norbert | 24. 04. 2023 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
38 | Gergeľ Maximilián | 10. 05. 2023 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Levkanič Daniel | 23. 05. 2023 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 175 | |||||
2 | Kucharek Kristián | 31. 05. 2023 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 250 | |||||
3 | Krnáč Michal | 28. 05. 2023 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Czinege Norbert | 02. 06. 2023 22:51 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 241 | ||||
2 | Gulej Kini | 20. 05. 2023 11:20 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 230 | ||||
3 | Kollár Markus | 03. 06. 2023 20:35 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 16 | ||||
4 | Kováčik Juraj | 02. 05. 2023 20:07 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
5 | Kučera Richard | 01. 06. 2023 11:40 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 142 | ||||
6 | Lisko Pavol | 01. 06. 2023 18:20 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 87 | ||||
7 | Lukáč Peter | 02. 06. 2023 11:59 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 23 | ||||
8 | Medvecký Matej | 02. 06. 2023 13:04 | 2009 | D-ch | Západoslovenský tenisový zväz | 64 | ||||
9 | Ščepko Alex | 03. 06. 2023 08:14 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 105 | ||||
10 | Strompf Marko | 01. 06. 2023 16:24 | 2009 | D-ch | TK DRANaM Košice | 35 | ||||
11 | Sýkora Samuel | 03. 06. 2023 08:36 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 4 | ||||
12 | Varinský Tibor | 02. 06. 2023 18:50 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 26 |