Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090010 - TK 77 Skalica | |||
Názov turnaja: | 23. ROČNÍK MEMORIÁLU ZUZKY VESELEJ | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK 77 Skalica , Športová 1 , 909 01 Skalica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Slezák Andrej (K) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Jobus Miroslav (A) | |||
Termín od: | 30.06.2022 | Termín do: | 04.07.2022 | |
Kontakt: | Mgr. Miroslav Jobus | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0948074767, | |||
Kontakt e-mail: | miroslav.jobus@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 06. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 29.06.2022 9:00 | TK 77 Skalica |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 29.06.2022 9:00 | TK 77 Skalica |
Poznámky:
rozpis, časový harmonogram, správa, vyhodnotenie
VR: Andrej Slezák, ZVR: Miroslav Jobus
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Bekéni Marko | ||||
7:5 6:3 | |||||
2. | Ivashko Maksym | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Matunák Martin | ||||
5:7 6:1 7:5 | |||||
4. | Kriško Radovan | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Bekéni M. Glos T. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Kolodžej F. Vasky J. | ||||
6:1 6:1 | |||||
4. | Srpoň M. Fano A. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Matunák M. Petráško M. | |||
3:6 6:2 10:5 | |||||
6. | Mačej D. Mikuš M. | 16 8 SF F | |||
7. | Varinský T. Tóth M. | ||||
6:2 6:2 | |||||
8. | Ivashko M. Kriško R. | 16 8 SF F | |||
9. | Gibala D. Valuh B. | ||||
6:3 6:4 | |||||
10. | Bartovič M. Gróf L. | 16 8 SF F | |||
11. | Andel A. Faga S. | ||||
6:1 6:2 | |||||
12. | (3-4) | Krajčír S. Maruniak M. | 16 8 SF F | ||
13. | Budoš L. Jureňa M. | ||||
6:0 6:1 | |||||
14. | Valalik C. Horváth L. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Chren L. Danko P. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Bekéni Marko | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 3 | ||||
2 | Kriško Radovan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 4 | ||||
3 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 5 | ||||
4 | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 6 | ||||
5 | Glos Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 7 | ||||
6 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
7 | Petráško Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 9 | ||||
8 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 11 | ||||
9 | Matunák Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 13 | ||||
10 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 15 | ||||
11 | Krajčír Samuel Alexander | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 16 | ||||
12 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 19 | ||||
13 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 20 | ||||
14 | Ivashko Maksym | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 22 | ||||
15 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 24 | ||||
16 | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 27 | ||||
17 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 33 | ||||
18 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 42 | ||||
19 | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 43 | ||||
20 | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 45 | ||||
21 | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
22 | Mačej Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 53 | ||||
23 | Jureňa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 54 | ||||
24 | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 61 | ||||
25 | Valuh Boris | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 63 | ||||
26 | Horváth Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 64 | ||||
27 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 67 | ||||
28 | Bartovic Artur | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 73 | ||||
29 | Halás Vladimír | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 79 | ||||
30 | Gróf Leonard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 84 | ||||
31 | Valalik Christián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | 85 | ||||
32 | Bartovič Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 102 | ||||
33 | Tóth Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | 102 | ||||
34 | Varinský Tibor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 111 | ||||
35 | Budoš Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 131 | ||||
36 | Czinege Norbert | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bairo Dylan | 27. 06. 2022 18:22 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 1 | ||||
2 | Bobošík Martin | 20. 06. 2022 07:34 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 26 | ||||
3 | Buocik Ján | 26. 06. 2022 22:10 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 194 | ||||
4 | Čierny Filip | 25. 06. 2022 10:58 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 93 | ||||
5 | Daniel Jakub | 10. 06. 2022 17:48 | 2009 | D-ch | TK Senica | |||||
6 | Dióssy Šimon | 27. 06. 2022 21:21 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 10 | ||||
7 | Gramblička Adam | 23. 06. 2022 08:37 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 118 | ||||
8 | Gyén Gabriel | 27. 06. 2022 22:09 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 31 | ||||
9 | Jendrejský Nicolas | 28. 06. 2022 08:38 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 49 | ||||
10 | Kováčik Juraj | 20. 06. 2022 22:58 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 76 | ||||
11 | Krahulec Martin | 28. 06. 2022 21:32 | 2008 | D-ch | TK Senica | 14 | ||||
12 | Križan Richard | 27. 06. 2022 19:24 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 38 | ||||
13 | Lackovič Samuel | 29. 05. 2022 06:41 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 76 | ||||
14 | Lipták Matej | 27. 06. 2022 18:16 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 21 | ||||
15 | Maruščák Tomáš | 25. 06. 2022 09:19 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | 105 | ||||
16 | Matušík Lukáš | 23. 06. 2022 13:09 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 49 | ||||
17 | Pajtáš Dávid | 26. 06. 2022 06:40 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 23 | ||||
18 | Pleško Richard | 25. 06. 2022 19:02 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 35 | ||||
19 | Richter Patrik | 16. 06. 2022 21:52 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 57 | ||||
20 | Rodek Alex | 20. 06. 2022 08:19 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | |||||
21 | Siqueira Lukas | 25. 06. 2022 23:35 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 127 | ||||
22 | Sloboda Leon | 27. 06. 2022 17:07 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 2 | ||||
23 | Sobihard Peter | 27. 06. 2022 19:53 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | |||||
24 | Šuchter Martin | 18. 06. 2022 21:53 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 17 | ||||
25 | Trojan Samuel | 16. 06. 2022 10:48 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 12 | ||||
26 | Turóci Timotej | 27. 06. 2022 12:30 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 44 | ||||
27 | Vanta Michal | 28. 06. 2022 08:18 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 28 |