Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Názov turnaja: | MEMORIÁL MUDr. MIROSLAVA ONDREJA 3. ROČNÍK | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Šimová Petra (A) | |||
Termín od: | 10.09.2022 | Termín do: | 14.09.2022 | |
Kontakt: | Miloslav Doležal | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0917171018, mobil - 0904870633, | |||
Kontakt e-mail: | milos.dolezal.md@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 09. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 64 | 32 | - | 09.09.2022 10:00 | TK Kúpele Piešťany |
staršie žiačky | 64 | 32 | - | 09.09.2022 10:00 | TK Kúpele Piešťany |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Miloslav Doležal, ZVR: Petra Šimová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Urbánoš Filip | ||||
6:4 6:4 | |||||
2. | Mačej Dominik | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Kolodžej Filip | ||||
6:0 6:2 | |||||
4. | Pajtáš Dávid | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Urbánoš F. Pajtáš D. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Lackovič S. Konderla F. | ||||
6:3 6:2 | |||||
4. | Gróf L. Fleischmann J. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Herman R. Turóci T. | |||
6:1 6:2 | |||||
6. | Lukačeňa García M. Matucha J. | 16 8 SF F | |||
7. | Žembery M. Kovář G. | ||||
6:0 6:1 | |||||
8. | Kardoš A. Massalkhi A. | 16 8 SF F | |||
9. | Horváth L. Gibala D. | ||||
6:4 6:1 | |||||
10. | Krajčovič T. Paľko A. | 16 8 SF F | |||
11. | Roman F. Matušík L. | ||||
6:1 6:2 | |||||
12. | (3-4) | Andel A. Faga S. | 16 8 SF F | ||
13. | Mačej D. Lörinčík M. | ||||
6:1 6:3 | |||||
14. | Varinský T. Tóth M. | 16 8 SF F | |||
15. | Černák M. Švarc L. | ||||
6:3 6:0 | |||||
16. | (2) | Vanta M. Kolodžej F. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Urbánoš Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 18 | ||||
2 | Pajtáš Dávid | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 23 | ||||
3 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 24 | ||||
4 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 28 | ||||
5 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 33 | ||||
6 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 35 | ||||
7 | USP | Kovář Gregor | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 35 | |||
8 | Herman Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 39 | ||||
9 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 42 | ||||
10 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 44 | ||||
11 | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 45 | ||||
12 | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
13 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 49 | ||||
14 | Mačej Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 53 | ||||
15 | Jureňa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 54 | ||||
16 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 55 | ||||
17 | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 61 | ||||
18 | Horváth Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 64 | ||||
19 | Massalkhi Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 66 | ||||
20 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 67 | ||||
21 | Kardoš Alex | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 72 | ||||
22 | USP | Lukačeňa García Marek | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 73 | |||
23 | USP | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 76 | |||
24 | Gróf Leonard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 84 | ||||
25 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 90 | ||||
26 | Bartovič Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 102 | ||||
27 | USP | Tóth Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | 102 | |||
28 | Matucha Ján | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 105 | ||||
29 | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 108 | ||||
30 | Varinský Tibor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 111 | ||||
31 | Žembery Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 131 | ||||
32 | Roman Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 175 | ||||
33 | Švarc Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 194 | ||||
34 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 194 | ||||
35 | Černák Mathias | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 194 | ||||
36 | Massalkhi Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 194 | ||||
37 | Lörinčík Max | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | |||||
38 | Medvecký Matej | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | Západoslovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Andel Adam | 09. 09. 2022 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 43 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Artemev Dmitrii | 24. 08. 2022 12:34 | 2010 | S-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
2 | Bairo Dylan | 07. 09. 2022 16:50 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 1 | ||||
3 | Bobošík Martin | 09. 09. 2022 06:41 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 26 | ||||
4 | Budoš Lukáš | 07. 09. 2022 21:00 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 131 | ||||
5 | Buocik Ján | 08. 09. 2022 08:49 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 194 | ||||
6 | Czinege Norbert | 07. 09. 2022 13:41 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
7 | Danko Peter | 16. 08. 2022 19:32 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
8 | Fano Alex Adam | 06. 09. 2022 07:17 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 19 | ||||
9 | Gakh Matvei | 09. 09. 2022 21:52 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
10 | Halás Vladimír | 08. 09. 2022 08:59 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 79 | ||||
11 | Jendrejský Nicolas | 08. 09. 2022 08:21 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 49 | ||||
12 | Karas Jozef | 07. 09. 2022 14:46 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 46 | ||||
13 | Kostolný Sebastián | 08. 09. 2022 07:20 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 67 | ||||
14 | Krajčír Samuel Alexander | 08. 09. 2022 10:13 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 16 | ||||
15 | Križan Richard | 08. 09. 2022 00:02 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 38 | ||||
16 | Krpelan Jakub | 06. 09. 2022 22:38 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
17 | Kucharek Filip | 07. 09. 2022 07:41 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 51 | ||||
18 | Lipták Matej | 30. 08. 2022 07:46 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 21 | ||||
19 | Lukáč Peter | 31. 08. 2022 11:57 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 41 | ||||
20 | Mamedgulyyev Azat | 05. 09. 2022 17:49 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
21 | Maruniak Matej | 07. 09. 2022 20:26 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 5 | ||||
22 | Maruščák Tomáš | 07. 09. 2022 11:32 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | 105 | ||||
23 | Pagáč Lukáš | 08. 09. 2022 08:35 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 194 | ||||
24 | Pleško Richard | 31. 08. 2022 12:47 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 35 | ||||
25 | Šimunič Martin | 06. 09. 2022 16:10 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 140 | ||||
26 | Slašťan Tomáš | 05. 09. 2022 14:28 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 27 | ||||
27 | Slávik Daniel | 23. 08. 2022 20:42 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 59 | ||||
28 | Šuchter Martin | 07. 09. 2022 14:28 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 17 | ||||
29 | Trojan Samuel | 22. 08. 2022 17:20 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 12 | ||||
30 | Urban Filip | 07. 09. 2022 20:51 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 32 | ||||
31 | Valalik Christián | 07. 09. 2022 21:30 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | 85 | ||||
32 | Valuh Boris | 03. 09. 2022 12:09 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 63 | ||||
33 | Vaškanin Filip | 06. 09. 2022 19:00 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 146 |