Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110065 - TK DRANaM Košice | |||
Názov turnaja: | DRANAM CUP 2022 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vysokoškolská 4, 04001 Košice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Dragun Anton (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Kurpas Martin (C) | |||
Termín od: | 26.03.2022 | Termín do: | 29.03.2022 | |
Kontakt: | Anton Dragun | |||
Kontakt tel.: | byt - 421905852232, zam. - 421905852232, dv. - 421911234359, mobil - 421905852232, | |||
Kontakt e-mail: | anton.dragun@dranam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 03. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 25.03.2022 10:00 | TK DRANaM Košice |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 25.03.2022 10:00 | TK DRANaM Košice |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Dragun Anton, ZVR: Kurpas Martin
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Šuchter Martin | ||||
4:6 6:3 10:6 | |||||
2. | Strompf Marko | 32 16 8 SF F | |||
3. | Lukáč Peter | ||||
6:4 6:4 | |||||
4. | Gallo Peter | 32 16 8 SF F | |||
5. | Karas Jozef | ||||
6:3 6:1 | |||||
6. | Lupták Richard | 32 16 8 SF F | |||
7. | Valalik Christián | ||||
6:1 6:1 | |||||
8. | Zavacký Peter | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Karas J. Turóci T. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Gallo M. Gallo P. | ||||
7:5 6:1 | |||||
4. | Princ M. Naď S. | 8 SF F | |||
5. | Štofan D. Šesták S. | ||||
6:2 6:0 | |||||
6. | Strompf M. Maruščák T. | 8 SF F | |||
7. | Šuchter M. Kunovjánek A. | ||||
6:4 7:5 | |||||
8. | (2) | Lukáč P. Lupták R. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 17 | ||||
2 | Zavacký Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis Komplex Košice | 25 | ||||
3 | Lukáč Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 41 | ||||
4 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 44 | ||||
5 | Karas Jozef | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 46 | ||||
6 | Gallo Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | 56 | ||||
7 | Rendek Jakub | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 62 | ||||
8 | Valalik Christián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | 85 | ||||
9 | Strompf Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK DRANaM Košice | 85 | ||||
10 | Lupták Richard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 91 | ||||
11 | Maruščák Tomáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | 105 | ||||
12 | Janoško Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | 194 | ||||
13 | Princ Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
14 | Kunovjánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK DRANaM Košice | |||||
15 | Gallo Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | |||||
16 | Lipovský Michal | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | |||||
17 | Štofan Dominik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | |||||
18 | Šesták Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | |||||
19 | Naď Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Dióssy Šimon | 23. 03. 2022 18:45 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 10 | ||||
2 | Gibala Dominik | 20. 03. 2022 07:47 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
3 | Horváth Lukáš | 25. 03. 2022 09:09 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 64 | ||||
4 | Kašprišin Alex | 13. 03. 2022 18:26 | 2009 | D-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 118 | ||||
5 | Kolodžej Filip | 21. 03. 2022 18:20 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 33 | ||||
6 | Mišík Samuel | 18. 03. 2022 16:01 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
7 | Reynolds Filip | 16. 03. 2022 20:09 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 123 | ||||
8 | Töviš Boris | 24. 03. 2022 08:04 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 154 | ||||
9 | Turek Sebastian | 18. 03. 2022 11:13 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 34 | ||||
10 | Vanta Michal | 23. 03. 2022 11:12 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 28 | ||||
11 | Zelenák Ivan | 20. 03. 2022 18:35 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 194 |