Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110070 - TJT Michalovce | |||
Názov turnaja: | GMI MICHALOVCE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | P.O.Hviezdoslava 1 Michalovce | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Janda Miroslav (C) | |||
Termín od: | 26.02.2022 | Termín do: | 01.03.2022 | |
Kontakt: | Miroslav Janda | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915917303, mobil - 0905981935, | |||
Kontakt e-mail: | mirojanda65@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 02. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 25.02.2022 12:00 | V mieste konania |
Poznámky:
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Kičiň Ivan, ZVR: Janda Miroslav
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Maruniak Matej | ||||
6:1 6:1 | |||||
2. | Maruščák Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
3. | Strompf Marko | ||||
6:4 7:6(5) | |||||
4. | Vanta Michal | 32 16 8 SF F | |||
5. | Danko Peter | ||||
6:1 6:1 | |||||
6. | Lukáč Peter | 32 16 8 SF F | |||
7. | Kollár Markus | ||||
6:4 6:1 | |||||
8. | Šuchter Martin | 32 16 8 SF F | |||
9. | Ivashko Maksym | ||||
6:0 6:2 | |||||
10. | Valalik Christián | 32 16 8 SF F | |||
11. | Turóci Timotej | ||||
6:0 6:2 | |||||
12. | Dióssy Šimon | 32 16 8 SF F | |||
13. | Trojan Samuel | ||||
7:6(10) 2:6 10:7 | |||||
14. | Turek Sebastian | 32 16 8 SF F | |||
15. | Tóth Michal | ||||
6:0 6:3 | |||||
16. | Chren Lukáš | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Danko P. Chren L. | |||
6:2 6:3 | |||||
2. | Kolodžej F. Vanta M. | 8 SF F | |||
3. | Andel A. Tóth M. | ||||
7:5 3:6 10:6 | |||||
4. | Valalik C. Turóci T. | 8 SF F | |||
5. | Strompf M. Horváth L. | ||||
6:1 6:0 | |||||
6. | Šuchter M. Dióssy Š. | 8 SF F | |||
7. | Janda S. Turek S. | ||||
6:0 6:1 | |||||
8. | (2) | Maruniak M. Trojan S. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 5 | ||||
2 | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 6 | ||||
3 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
4 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 10 | ||||
5 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 12 | ||||
6 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 17 | ||||
7 | USP | Ivashko Maksym | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 22 | |||
8 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 28 | ||||
9 | Kollár Markus | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 29 | ||||
10 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 33 | ||||
11 | USP | Turek Sebastian | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 34 | |||
12 | Lukáč Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 41 | ||||
13 | USP | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 43 | |||
14 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 44 | ||||
15 | Rendek Jakub | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 62 | ||||
16 | Horváth Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 64 | ||||
17 | Valalik Christián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | 85 | ||||
18 | Strompf Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK DRANaM Košice | 85 | ||||
19 | Tóth Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | 102 | ||||
20 | Maruščák Tomáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | 105 | ||||
21 | Goffa Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TC Humenné | 164 | ||||
22 | Janda Sebastián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJT Michalovce |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adam Marcus | 22. 02. 2022 21:24 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 151 | ||||
2 | Bobošík Martin | 16. 02. 2022 13:29 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 26 | ||||
3 | Gallo Michal | 12. 02. 2022 16:09 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | |||||
4 | Gallo Peter | 12. 02. 2022 16:09 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | 56 | ||||
5 | Gibala Dominik | 22. 02. 2022 06:53 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
6 | Karas Jozef | 23. 02. 2022 21:23 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 46 | ||||
7 | Kašprišin Alex | 22. 02. 2022 13:59 | 2009 | D-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 118 | ||||
8 | Kováčik Juraj | 19. 02. 2022 11:58 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 76 | ||||
9 | Krajčír Samuel Alexander | 22. 02. 2022 10:35 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 16 | ||||
10 | Križan Richard | 20. 02. 2022 18:09 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 38 | ||||
11 | Lipták Matej | 20. 02. 2022 13:31 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 21 | ||||
12 | Matunák Martin | 17. 02. 2022 08:22 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 13 | ||||
13 | Princ Matúš | 23. 02. 2022 19:48 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
14 | Šimunič Martin | 23. 02. 2022 18:35 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 140 | ||||
15 | Töviš Boris | 20. 02. 2022 16:03 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 154 | ||||
16 | Urbánoš Filip | 20. 02. 2022 11:31 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 18 | ||||
17 | Varinský Tibor | 23. 02. 2022 21:02 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 111 | ||||
18 | Vasky Jakub | 23. 02. 2022 14:07 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 15 | ||||
19 | Zavacký Peter | 10. 02. 2022 14:08 | 2008 | D-ch | Tenis Komplex Košice | 25 |