Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Sp.Nova Ves | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Ogurčáková Martina (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Hrebík Dušan (A) | |||
Termín od: | 14.05.2022 | Termín do: | 17.05.2022 | |
Kontakt: | Dušan Hrebík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0949089743, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 05. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 13.05.2022 11:00 | Jánskeho 1 |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 13.05.2022 11:00 | Jánskeho 1 |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR st. žiactva, musia byť na majstrovstvá Slovenska prihlásení v termíne (najneskôr do 16. 5. 2022).
VR: Ogurčáková Martina, ZVR: Hrebík Dušan
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Dióssy Šimon | ||||
6:0 6:1 | |||||
2. | Adam Marcus | 32 16 8 SF F | |||
3. | Turóci Timotej | ||||
6:4 7:6(5) | |||||
4. | Valalik Christián | 32 16 8 SF F | |||
5. | Vasky Jakub | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Pollák Richard | 32 16 8 SF F | |||
7. | Princ Matúš | ||||
6:3 6:0 | |||||
8. | Kolodžej Filip | 32 16 8 SF F | |||
9. | Lukáč Peter | ||||
7:5 6:3 | |||||
10. | Horváth Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
11. | Maruščák Tomáš | ||||
6:3 3:6 6:1 | |||||
12. | Šuchter Martin | 32 16 8 SF F | |||
13. | Zavacký Peter | ||||
6:0 6:0 | |||||
14. | Jáger Matúš | 32 16 8 SF F | |||
15. | Gallo Michal | ||||
6:4 6:4 | |||||
16. | Trojan Samuel | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Šuchter M. Dióssy Š. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Valalik C. Strompf M. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Lukáč P. Trojan S. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Adam M. Turóci T. | ||||
6:1 6:0 | |||||
8. | Pacák J. Plencner J. | 16 8 SF F | |||
9. | Gallo M. Gallo P. | ||||
6:1 6:3 | |||||
10. | Lupták R. Horváth L. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Maruščák T. Zavacký P. | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
14. | Mužík H. Pollák R. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Vasky J. Kolodžej F. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 10 | ||||
2 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 12 | ||||
3 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 15 | ||||
4 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 17 | ||||
5 | Zavacký Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis Komplex Košice | 25 | ||||
6 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 28 | ||||
7 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 33 | ||||
8 | Lukáč Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 41 | ||||
9 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 44 | ||||
10 | Gallo Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | 56 | ||||
11 | Rendek Jakub | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 62 | ||||
12 | Horváth Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 64 | ||||
13 | Valalik Christián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | 85 | ||||
14 | Strompf Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK DRANaM Košice | 85 | ||||
15 | Lupták Richard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 91 | ||||
16 | Maruščák Tomáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | 105 | ||||
17 | Jáger Matúš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 108 | ||||
18 | Kašprišin Alex | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 118 | ||||
19 | Petrik Martin | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 123 | ||||
20 | Nováček Matej | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TC 92 Levoča | 127 | ||||
21 | Adam Marcus | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 151 | ||||
22 | Mužík Hugo | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 154 | ||||
23 | Pacák Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 189 | ||||
24 | Plencner Johannes | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 194 | ||||
25 | Pollák Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 194 | ||||
26 | Gallo Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | |||||
27 | Princ Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
28 | Mišík Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
29 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Hudy Filip | 09. 05. 2022 18:59 | 2008 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 189 | ||||
2 | Janoško Martin | 12. 05. 2022 06:32 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | 194 | ||||
3 | Naď Samuel | 09. 05. 2022 14:28 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | |||||
4 | Panák Adam | 13. 05. 2022 15:49 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | |||||
5 | Töviš Boris | 10. 05. 2022 20:11 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 154 |