Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110065 - TK DRANaM Košice | |||
Názov turnaja: | DRANaM CUP 2022 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vysokoškolská 4, 04001 Košice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Kurpas Martin (C) | |||
Termín od: | 19.07.2022 | Termín do: | 21.07.2022 | |
Kontakt: | Anton Dragun | |||
Kontakt tel.: | byt - 421905852232, zam. - 421905852232, dv. - 421911234359, mobil - 421905852232, | |||
Kontakt e-mail: | anton.dragun@dranam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 07. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 18.07.2022 10:00 | TK DRANaM Košice |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 18.07.2022 10:00 | TK DRANaM Košice |
Poznámky:
rozpis, časový harmonogram, útecha CH, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Kičiň, ZVR: Martin Kurpas
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Lukáč Peter | ||||
6:7(4) 6:2 6:4 | |||||
2. | Lupták Richard | 32 16 8 SF F | |||
3. | Mišík Samuel | ||||
6:0 6:0 | |||||
4. | Jáger Matúš | 32 16 8 SF F | |||
5. | Slávik Daniel | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Potočňák Marko | 32 16 8 SF F | |||
7. | Töviš Boris | ||||
6:3 5:7 6:1 | |||||
8. | Zengevald Matej | 32 16 8 SF F | |||
9. | Komka Marcel | ||||
6:0 6:0 | |||||
10. | Nováček Matej | 32 16 8 SF F | |||
11. | Calek Christopher Jozef | ||||
6:3 6:0 | |||||
12. | Strompf Marko | 32 16 8 SF F | |||
13. | Servátka Tadeáš | ||||
6:0 6:0 | |||||
14. | Dorko Ján | 32 16 8 SF F | |||
15. | Princ Matúš | ||||
6:2 6:1 | |||||
16. | Turóci Timotej | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Strompf M. Turóci T. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Princ M. Töviš B. | ||||
7:6(5) 6:4 | |||||
4. | Mišík S. Dorko J. | 8 SF F | |||
5. | Servátka T. Potočňák M. | ||||
6:7(4) 6:1 10:7 | |||||
6. | Servátka L. Zengevald M. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Slávik D. Lupták R. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Lukáč Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 41 | ||||
2 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 44 | ||||
3 | Slávik Daniel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 59 | ||||
4 | Strompf Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK DRANaM Košice | 85 | ||||
5 | Lupták Richard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 91 | ||||
6 | Jáger Matúš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 108 | ||||
7 | Nováček Matej | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TC 92 Levoča | 127 | ||||
8 | Töviš Boris | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 154 | ||||
9 | Potočňák Marko | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK GSM Prešov | 194 | ||||
10 | Landa Richard | 31.10.2023 !!! | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | |||||
11 | Mišík Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
12 | Dorko Ján | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
13 | Princ Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
14 | Calek Christopher Jozef | 31.10.2022 !!! | 2009 | D-ch | TK Športvýroba Košice | |||||
15 | Servátka Lukáš | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | TK GSM Prešov | |||||
16 | Servátka Tadeáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov | |||||
17 | Zengevald Matej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK GSM Prešov | |||||
18 | Komka Marcel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Kašprišin Alex | 18. 07. 2022 08:01 | 2009 | D-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 118 | ||||
2 | Štalmach Marcos | 18. 07. 2022 09:27 | 2010 | S-ch | TK GSM Prešov | |||||
3 | Turek Sebastian | 04. 07. 2022 17:58 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 34 |