Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Javorova 4640/1, Topoľčany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mokrá Marcela (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Korec Róbert (C) | |||
Termín od: | 26.03.2022 | Termín do: | 28.03.2022 | |
Kontakt: | Ing Róbert Korec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905209130, | |||
Kontakt e-mail: | robinokorec@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 03. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 25.03.2022 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Mokrá Marcela, ZVR: Korec Róbert
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Mačej Dominik | ||||
6:4 6:3 | |||||
2. | Herman Richard | 32 16 8 SF F | |||
3. | Bobošík Martin | ||||
6:2 6:3 | |||||
4. | Lörinčík Max | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Urbánoš F. Bobošík M. | |||
6:2 6:0 | |||||
2. | Roman F. Krajčovič T. | 8 SF F | |||
3. | Pavlysh O. Hvorecký M. | ||||
6:2 6:3 | |||||
4. | Lukačeňa García M. Herman R. | 8 SF F | |||
5. | Andel A. Žembery M. | ||||
6:1 6:0 | |||||
6. | Mačej D. Lörinčík M. | 8 SF F | |||
7. | Mikuš M. Valuh B. | ||||
6:3 6:4 | |||||
8. | (2) | Konderla F. Faga S. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Urbánoš Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 18 | ||||
2 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 20 | ||||
3 | Bobošík Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 26 | ||||
4 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 35 | ||||
5 | Herman Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 39 | ||||
6 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 42 | ||||
7 | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 43 | ||||
8 | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 45 | ||||
9 | Mačej Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 53 | ||||
10 | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 61 | ||||
11 | Valuh Boris | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 63 | ||||
12 | Verbovský Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 70 | ||||
13 | Lukačeňa García Marek | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 73 | ||||
14 | Pavlysh Oleh | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 88 | ||||
15 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 90 | ||||
16 | Tóth Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | 102 | ||||
17 | Bartovič Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 102 | ||||
18 | Matucha Ján | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 105 | ||||
19 | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 108 | ||||
20 | Varinský Tibor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 111 | ||||
21 | Gramblička Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 118 | ||||
22 | Kruksa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 125 | ||||
23 | USP | Žembery Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 131 | |||
24 | USP | Rusnák Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 140 | |||
25 | USP | Šimunič Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 140 | |||
26 | USP | Roman Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 175 | |||
27 | Buocik Ján | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 194 | ||||
28 | USP | Hvorecký Maxim | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | ||||
29 | USP | Lörinčík Max | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | ||||
30 | USP | odhlásený 3 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | ||||
31 | USP | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | ||||
32 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Piško Patrik | 26. 01. 2022 | 2008 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 194 | |||||
2 | Czinege Norbert | 22. 02. 2022 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
3 | Gál Milan | 08. 03. 2022 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
4 | Gakh Matvei | 08. 02. 2022 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bartovic Artur | 22. 03. 2022 16:33 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 73 | ||||
2 | Budoš Lukáš | 26. 03. 2022 11:40 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 131 | ||||
3 | Fano Alex Adam | 21. 03. 2022 17:33 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 19 | ||||
4 | Gibala Dominik | 23. 03. 2022 10:17 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
5 | Gróf Leonard | 23. 03. 2022 21:48 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 84 | ||||
6 | Gyén Gabriel | 23. 03. 2022 06:43 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 31 | ||||
7 | Halás Vladimír | 21. 03. 2022 13:28 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 79 | ||||
8 | Jendrejský Nicolas | 24. 03. 2022 06:28 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 49 | ||||
9 | Jureňa Martin | 23. 03. 2022 08:00 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 54 | ||||
10 | Karas Jozef | 20. 03. 2022 15:54 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 46 | ||||
11 | Kardoš Alex | 26. 03. 2022 10:35 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 72 | ||||
12 | Kolárik Igor | 21. 03. 2022 21:05 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 83 | ||||
13 | Košťany Patrik | 22. 03. 2022 22:18 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 79 | ||||
14 | Kostolný Sebastián | 24. 03. 2022 07:57 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 67 | ||||
15 | Kováčik Juraj | 13. 03. 2022 22:35 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 76 | ||||
16 | Kovář Gregor | 11. 03. 2022 09:50 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 35 | ||||
17 | Krajčír Samuel Alexander | 23. 03. 2022 08:04 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 16 | ||||
18 | Lackovič Samuel | 22. 03. 2022 05:49 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 76 | ||||
19 | Maruniak Matej | 21. 03. 2022 17:39 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 5 | ||||
20 | Massalkhi Adam | 24. 03. 2022 08:56 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 66 | ||||
21 | Massalkhi Daniel | 24. 03. 2022 08:56 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 194 | ||||
22 | Matušík Lukáš | 22. 03. 2022 19:17 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 49 | ||||
23 | Pajtáš Dávid | 22. 03. 2022 21:07 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 23 | ||||
24 | Pleško Richard | 30. 01. 2022 17:54 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 35 | ||||
25 | Rampach Šimon | 25. 03. 2022 08:05 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 146 | ||||
26 | Reynolds Filip | 16. 03. 2022 20:10 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 123 | ||||
27 | Richter Patrik | 25. 03. 2022 08:24 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 57 | ||||
28 | Šinkovič Max | 17. 03. 2022 17:43 | 2008 | D-ch | TK Slovan Galanta | 100 | ||||
29 | Sirota Daniel | 21. 03. 2022 09:51 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 114 | ||||
30 | Slašťan Tomáš | 22. 03. 2022 09:57 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 27 | ||||
31 | Tóth Bruno Robert | 26. 03. 2022 10:49 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 145 | ||||
32 | Zelenák Ivan | 20. 03. 2022 18:34 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 194 |