Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | PLAY TENNISELFO CLUB MALINOVO,Družstevná 575, MALINOVO 900 45 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Valo Patrik (B) | |||
Termín od: | 05.07.2022 | Termín do: | 07.07.2022 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918542116, | |||
Kontakt e-mail: | patrikvalo8@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 07. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 04.07.2022 9:00 | PLAY TENIS ELFO CLUB |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 04.07.2022 9:00 | PLAY TENIS ELFO CLUB |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Radovan Paluš, ZVR: Patrik Valo
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Jendrejský Nicolas | |||
6:3 6:3 | |||||
2. | Lackovič Samuel | 16 8 SF F | |||
3. | Kučera Richard | ||||
6:1 6:1 | |||||
4. | Rampach Šimon | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Lukačeňa García Marek | |||
7:5 6:4 | |||||
6. | Sobihard Peter | 16 8 SF F | |||
7. | Zelenák Ivan | ||||
6:0 6:0 | |||||
8. | Vaškanin Filip | 16 8 SF F | |||
9. | Michalka Jakub | ||||
3:6 6:3 6:0 | |||||
10. | Šujan Jakub | 16 8 SF F | |||
11. | Gróf Leonard | ||||
6:3 6:3 | |||||
12. | (3-4) | Fleischmann Jakub | 16 8 SF F | ||
13. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
14. | Oles Nikolas | 16 8 SF F | |||
15. | Matucha Ján | ||||
3:6 6:2 6:2 | |||||
16. | (2) | Kucharek Filip | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 49 | ||||
2 | Kucharek Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 51 | ||||
3 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 67 | ||||
4 | Lukačeňa García Marek | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 73 | ||||
5 | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 76 | ||||
6 | Gróf Leonard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 84 | ||||
7 | Matucha Ján | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 105 | ||||
8 | Rampach Šimon | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 146 | ||||
9 | Vaškanin Filip | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 146 | ||||
10 | Šujan Jakub | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 175 | ||||
11 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 194 | ||||
12 | Michalka Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
13 | Oles Nikolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | |||||
14 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | |||||
15 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | |||||
16 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Czinege Norbert | 02. 07. 2022 11:47 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
2 | Gergeľ Maximilián | 02. 07. 2022 18:13 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
3 | Halás Vladimír | 05. 07. 2022 11:54 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 79 | ||||
4 | Horváth Timur | 01. 07. 2022 10:07 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 131 | ||||
5 | Jureňa Martin | 02. 07. 2022 22:24 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 54 | ||||
6 | Masaryk Matej | 24. 06. 2022 18:56 | 2009 | D-ch | TK HSC Piešťany | |||||
7 | Matušík Lukáš | 27. 06. 2022 16:15 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 49 | ||||
8 | Medvecký Matej | 29. 06. 2022 06:12 | 2009 | D-ch | Západoslovenský tenisový zväz | |||||
9 | Paľko Adam | 22. 06. 2022 19:31 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 90 | ||||
10 | Vancu Adrian | 02. 07. 2022 22:45 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 108 |