Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Májová 21,Bratislava 850 05 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Bušniak Matúš (C) | |||
Termín od: | 12.02.2022 | Termín do: | 14.02.2022 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 02. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 11.02.2022 9:00 | STU |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 11.02.2022 9:00 | STU |
Poznámky:
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Hasaj Ján, ZVR: Bušniak Matúš
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Chren Lukáš | |||
6:1 6:3 | |||||
2. | Krajčovič Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
3. | Fleischmann Jakub | ||||
6:0 6:1 | |||||
4. | Kovář Gregor | 32 16 8 SF F | |||
5. | Lukačeňa García Marek | ||||
7:5 6:1 | |||||
6. | Jureňa Martin | 32 16 8 SF F | |||
7. | Jendrejský Nicolas | ||||
6:2 6:0 | |||||
8. | (5-8) | Ivashko Maksym | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Krajčír Samuel Alexander | |||
6:1 6:1 | |||||
10. | Tóth Michal | 32 16 8 SF F | |||
11. | Czinege Norbert | ||||
6:4 6:2 | |||||
12. | Jasenák Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
13. | Matušík Lukáš | ||||
6:3 6:0 | |||||
14. | Andel Adam | 32 16 8 SF F | |||
15. | Adamović Andrej | ||||
6:1 6:3 | |||||
16. | (5-8) | Vozár Samuel | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Pajtáš Dávid | |||
6:0 6:0 | |||||
18. | Verbovský Martin | 32 16 8 SF F | |||
19. | Budoš Lukáš | ||||
6:2 6:0 | |||||
20. | Levkanič Daniel | 32 16 8 SF F | |||
21. | Hlóska Viktor | ||||
6:7(3) 6:2 15:13 | |||||
22. | Luhový Ivan | 32 16 8 SF F | |||
23. | Kucharek Filip | ||||
6:1 6:1 | |||||
24. | (3-4) | Srpoň Martin | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Urbánoš Filip | |||
6:0 6:0 | |||||
26. | Kalma Kevin | 32 16 8 SF F | |||
27. | Roman Filip | ||||
6:1 5:7 10:7 | |||||
28. | Halás Vladimír | 32 16 8 SF F | |||
29. | Bartovič Marko | ||||
1:6 7:5 skr | |||||
30. | Vancu Adrian | 32 16 8 SF F | |||
31. | Černák Mathias | ||||
6:0 6:1 | |||||
32. | (2) | Danko Peter | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 6 | ||||
2 | USP | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||
3 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 11 | ||||
4 | Krajčír Samuel Alexander | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 16 | ||||
5 | Urbánoš Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 18 | ||||
6 | Ivashko Maksym | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 22 | ||||
7 | Pajtáš Dávid | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 23 | ||||
8 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 24 | ||||
9 | Kovář Gregor | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 35 | ||||
10 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 42 | ||||
11 | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 43 | ||||
12 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 49 | ||||
13 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 49 | ||||
14 | Kucharek Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 51 | ||||
15 | Jureňa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 54 | ||||
16 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 55 | ||||
17 | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 59 | ||||
18 | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 61 | ||||
19 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 67 | ||||
20 | Verbovský Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 70 | ||||
21 | Lukačeňa García Marek | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 73 | ||||
22 | Halás Vladimír | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 79 | ||||
23 | Tóth Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | 102 | ||||
24 | Bartovič Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 102 | ||||
25 | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 108 | ||||
26 | USP | Budoš Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 131 | |||
27 | USP | Roman Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 175 | |||
28 | USP | Černák Mathias | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 194 | |||
29 | USP | Kalma Kevin | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||
30 | USP | Adamović Andrej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | ||||
31 | USP | Czinege Norbert | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||
32 | USP | Levkanič Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Rusnák Jakub | 29. 01. 2022 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 140 | |||||
2 | Vaškanin Filip | 06. 01. 2022 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 146 | |||||
3 | Marko Martin | 16. 01. 2022 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 181 | |||||
4 | Massalkhi Daniel | 21. 01. 2022 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 194 | |||||
5 | Zelenák Ivan | 08. 01. 2022 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 194 | |||||
6 | Piško Patrik | 15. 01. 2022 | 2008 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 194 | |||||
7 | Baranovič Tobias | 21. 12. 2021 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | ||||||
8 | Medvecký Matej | 03. 01. 2022 | 2009 | D-ch | Západoslovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bán Sebastian | 31. 01. 2022 | 2010 | S-ch | TC DRACI Matúškovo | ||||||
2 | Gakh Matvei | 08. 02. 2022 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bartovic Artur | 05. 02. 2022 21:58 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 73 | ||||
2 | Bobošík Martin | 08. 02. 2022 13:10 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 26 | ||||
3 | Fašung Tomáš | 09. 02. 2022 23:48 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 75 | ||||
4 | Gibala Dominik | 10. 02. 2022 07:34 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
5 | Gramblička Adam | 04. 02. 2022 20:24 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 118 | ||||
6 | Gróf Leonard | 09. 02. 2022 21:21 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 84 | ||||
7 | Horváth Timur | 11. 02. 2022 08:16 [N] | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 131 | ||||
8 | Konderla Filip | 06. 02. 2022 13:36 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 35 | ||||
9 | Kostolný Sebastián | 09. 02. 2022 17:03 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 67 | ||||
10 | Kováčik Juraj | 03. 02. 2022 12:27 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 76 | ||||
11 | Križan Richard | 08. 02. 2022 10:57 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 38 | ||||
12 | Lackovič Samuel | 21. 01. 2022 20:20 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 76 | ||||
13 | Mačej Dominik | 07. 02. 2022 17:44 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 53 | ||||
14 | Massalkhi Adam | 10. 02. 2022 13:15 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 66 | ||||
15 | Matucha Ján | 31. 01. 2022 18:45 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 105 | ||||
16 | Paľko Adam | 06. 02. 2022 16:26 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 90 | ||||
17 | Pavlysh Oleh | 08. 02. 2022 14:28 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 88 | ||||
18 | Richter Patrik | 08. 02. 2022 19:19 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 57 | ||||
19 | Šimunič Martin | 08. 02. 2022 17:29 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 140 | ||||
20 | Slašťan Tomáš | 07. 02. 2022 20:26 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 27 | ||||
21 | Tóth Tomáš | 08. 02. 2022 12:33 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 160 | ||||
22 | Urban Filip | 07. 02. 2022 10:08 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 32 | ||||
23 | Valuh Boris | 05. 02. 2022 09:56 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 63 | ||||
24 | Vasky Jakub | 09. 02. 2022 20:03 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 15 | ||||
25 | Žembery Martin | 11. 02. 2022 08:15 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 131 |