Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Názov turnaja: | BASELINE CUP 2022 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515/32, 974 04 B.Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Sýč-Kriváňová Barbora (B) | |||
Termín od: | 19.08.2022 | Termín do: | 22.08.2022 | |
Kontakt: | Mgr. Barbora Syč - Kriváňová | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915528238, | |||
Kontakt e-mail: | barborasyckrivanova@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 08. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 18.08.2022 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 18.08.2022 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Dagmar Regendová, ZVR: Barbora Sýč - Kriváňová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Šuchter Martin | ||||
6:1 6:1 | |||||
2. | Dióssy Šimon | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Maruniak M. Trojan S. | |||
6:2 6:2 | |||||
2. | Kollár M. Valalik C. | 8 SF F | |||
3. | Valuh B. Horváth L. | ||||
6:2 6:1 | |||||
4. | Paľko A. Pleško R. | 8 SF F | |||
5. | Urbánoš F. Slašťan T. | ||||
6:4 4:6 11:9 | |||||
6. | Kolodžej F. Vanta M. | 8 SF F | |||
7. | Andel A. Žembery M. | ||||
6:0 6:3 | |||||
8. | (2) | Šuchter M. Dióssy Š. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 5 | ||||
2 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 10 | ||||
3 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 12 | ||||
4 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 17 | ||||
5 | Urbánoš Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 18 | ||||
6 | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 27 | ||||
7 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 28 | ||||
8 | Kollár Markus | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 29 | ||||
9 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 33 | ||||
10 | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 35 | ||||
11 | Štefány Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 40 | ||||
12 | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 43 | ||||
13 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 44 | ||||
14 | Valuh Boris | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 63 | ||||
15 | Horváth Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 64 | ||||
16 | Verbovský Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 70 | ||||
17 | Valalik Christián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | 85 | ||||
18 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 90 | ||||
19 | Žembery Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 131 | ||||
20 | Buocik Ján | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 194 | ||||
21 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 194 | ||||
22 | USP | Šlúch Mário | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | ||||
23 | USP | Trnavský Dominik | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||
24 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bairo Dylan | 17. 08. 2022 09:19 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 1 | ||||
2 | Bekéni Marko | 07. 08. 2022 16:53 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 3 | ||||
3 | Bobošík Martin | 18. 08. 2022 09:45 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 26 | ||||
4 | Czinege Norbert | 16. 08. 2022 10:37 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
5 | Danko Peter | 16. 08. 2022 19:31 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
6 | Gakh Matvei | 16. 08. 2022 23:42 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
7 | Gergeľ Maximilián | 17. 08. 2022 07:08 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
8 | Gibala Dominik | 05. 08. 2022 22:50 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
9 | Glos Tomáš | 08. 08. 2022 19:12 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 7 | ||||
10 | Ivashko Maksym | 07. 08. 2022 19:09 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 22 | ||||
11 | Kardoš Alex | 16. 08. 2022 20:47 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 72 | ||||
12 | Kostolný Sebastián | 16. 08. 2022 10:10 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 67 | ||||
13 | Krajčír Samuel Alexander | 16. 08. 2022 12:18 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 16 | ||||
14 | Lipták Matej | 19. 08. 2022 09:10 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 21 | ||||
15 | Lukáč Peter | 14. 08. 2022 22:29 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 41 | ||||
16 | Massalkhi Adam | 17. 08. 2022 06:55 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 66 | ||||
17 | Matunák Martin | 16. 08. 2022 20:42 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 13 | ||||
18 | Matušík Lukáš | 16. 08. 2022 21:14 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 49 | ||||
19 | Slávik Daniel | 16. 08. 2022 06:29 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 59 | ||||
20 | Turek Sebastian | 01. 08. 2022 20:20 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 34 | ||||
21 | Vancu Adrian | 16. 08. 2022 16:33 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 108 | ||||
22 | Vasky Jakub | 17. 08. 2022 05:08 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 15 | ||||
23 | Vozár Samuel | 16. 08. 2022 19:00 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 24 |