Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080104 - TK Petržalka | |||
Názov turnaja: | TK CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rekreačná 3, 900 42 Dunajská Lužná | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Sirota Peter (C) | |||
Termín od: | 27.06.2022 | Termín do: | 29.06.2022 | |
Kontakt: | Ľubomír Kurek | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902355812, | |||
Kontakt e-mail: | info@tspetrzalka.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 06. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 26.06.2022 10:15 | Nobelovo nám. 6 |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 26.06.2022 10:00 | Nobelovo nám. 6 |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ján Hasaj, ZVR: Peter Sirota
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Paľko Adam | ||||
6:0 7:6(5) | |||||
2. | Jasenák Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
3. | Siqueira Lukas | ||||
6:3 6:3 | |||||
4. | Hvorecký Maxim | 32 16 8 SF F | |||
5. | Gakh Matvei | ||||
4:6 6:2 7:5 | |||||
6. | Žembery Martin | 32 16 8 SF F | |||
7. | Lukačeňa García Marek | ||||
6:1 6:3 | |||||
8. | Buocik Ján | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Konderla F. Lackovič S. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Kucharek F. Paľko A. | ||||
6:0 6:0 | |||||
4. | Kučera R. Oles N. | 8 SF F | |||
5. | Krpelan J. Vaškanin F. | ||||
6:0 6:1 | |||||
6. | Hvorecký M. Siqueira L. | 8 SF F | |||
7. | Gakh M. Žembery M. | ||||
7:6(4) 7:5 | |||||
8. | (2) | Lukačeňa García M. Fleischmann J. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 35 | ||||
2 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 49 | ||||
3 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 49 | ||||
4 | Kucharek Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 51 | ||||
5 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 55 | ||||
6 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 67 | ||||
7 | Lukačeňa García Marek | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 73 | ||||
8 | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 76 | ||||
9 | Gróf Leonard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 84 | ||||
10 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 90 | ||||
11 | Varinský Tibor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 111 | ||||
12 | Siqueira Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 127 | ||||
13 | Žembery Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 131 | ||||
14 | Vaškanin Filip | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 146 | ||||
15 | Šujan Jakub | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 175 | ||||
16 | Buocik Ján | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 194 | ||||
17 | Oles Nikolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | |||||
18 | Hvorecký Maxim | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
19 | Omo Shoma | 31.10.2022 !!! | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
20 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | |||||
21 | Michalka Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
22 | Krpelan Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
23 | Gakh Matvei | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
24 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bartovič Marko | 21. 06. 2022 13:19 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 102 | ||||
2 | Budoš Lukáš | 24. 06. 2022 22:16 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 131 | ||||
3 | Černák Mathias | 12. 06. 2022 15:03 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 194 | ||||
4 | Czinege Norbert | 27. 06. 2022 09:09 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
5 | Gergeľ Maximilián | 22. 06. 2022 21:03 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
6 | Gibala Dominik | 22. 06. 2022 20:23 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
7 | Gramblička Adam | 24. 06. 2022 20:32 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 118 | ||||
8 | Halás Vladimír | 23. 06. 2022 11:15 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 79 | ||||
9 | Hlóska Viktor | 20. 06. 2022 19:40 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 61 | ||||
10 | Horváth Timur | 24. 06. 2022 23:13 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 131 | ||||
11 | Jureňa Martin | 24. 06. 2022 19:37 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 54 | ||||
12 | Malček Jakub | 31. 05. 2022 05:51 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
13 | Medvecký Matej | 22. 06. 2022 07:28 | 2009 | D-ch | Západoslovenský tenisový zväz | |||||
14 | Roman Filip | 15. 05. 2022 16:08 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 175 | ||||
15 | Šimunič Martin | 25. 06. 2022 08:52 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 140 | ||||
16 | Sobihard Peter | 22. 06. 2022 10:36 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | |||||
17 | Švarc Lukáš | 20. 05. 2022 11:59 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 194 | ||||
18 | Tóth Michal | 19. 06. 2022 09:52 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | 102 | ||||
19 | Vozár Samuel | 22. 06. 2022 13:26 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 24 |