Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Názov turnaja: | ODEMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody 1926/4, Púchov 020 01 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Herculan TC | |
Vrchný rozhodca: | Luhový Ivan (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Lazorová Angela (A) | |||
Termín od: | 04.02.2022 | Termín do: | 07.02.2022 | |
Kontakt: | Martina Chovancová | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918646129, dv. - 0948816270, mobil - 0918646129, | |||
Kontakt e-mail: | martina@sportaqua.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 02. 02. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 03.02.2022 9:00 | SPORT AQUA |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
POZOR!!! Turnaj začína v piatok (polročné prázdniny)
VR: Luhový Ivan, ZVR: Lazorová Angela
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Mačej Dominik | ||||
6:7(4) 7:5 6:1 | |||||
2. | Petráško Matúš | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Danko P. Chren L. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Faga S. Urbánoš F. | ||||
6:1 6:4 | |||||
4. | Bobošík M. Karas J. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Šuchter M. Dióssy Š. | |||
6:2 6:3 | |||||
6. | Horváth L. Vozár S. | 16 8 SF F | |||
7. | Konderla F. Pajtáš D. | ||||
7:5 6:1 | |||||
8. | Gibala D. Slašťan T. | 16 8 SF F | |||
9. | Kolodžej F. Kováčik J. | ||||
6:3 6:4 | |||||
10. | Luhový I. Pleško R. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Matunák M. Petráško M. | 16 8 SF F | ||
13. | Križan R. Frič M. | ||||
6:3 6:3 | |||||
14. | Mačej D. Mikuš M. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Maruniak M. Krajčír S. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 5 | ||||
2 | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 6 | ||||
3 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
4 | Petráško Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 9 | ||||
5 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 10 | ||||
6 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 11 | ||||
7 | Matunák Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 13 | ||||
8 | Krajčír Samuel Alexander | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 16 | ||||
9 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 17 | ||||
10 | Urbánoš Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 18 | ||||
11 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 19 | ||||
12 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 20 | ||||
13 | Pajtáš Dávid | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 23 | ||||
14 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 24 | ||||
15 | Bobošík Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 26 | ||||
16 | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 27 | ||||
17 | Frič Martin | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 30 | ||||
18 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 33 | ||||
19 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 35 | ||||
20 | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 35 | ||||
21 | Križan Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 38 | ||||
22 | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 43 | ||||
23 | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 45 | ||||
24 | Karas Jozef | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 46 | ||||
25 | USP | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | |||
26 | STZ | Mačej Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 53 | |||
27 | USP | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 59 | |||
28 | STZ | Horváth Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 64 | |||
29 | USP | Balušík Branislav | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 65 | |||
30 | USP | Kostolný Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 67 | |||
31 | STZ | Kováčik Juraj | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 76 | |||
32 | WC | Tóth Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | 102 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Jendrejský Nicolas | 22. 12. 2021 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 49 | |||||
2 | Massalkhi Adam | 14. 01. 2022 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 66 | |||||
3 | Bartovic Artur | 28. 12. 2021 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 73 | |||||
4 | Lukačeňa García Marek | 17. 01. 2022 | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 73 | |||||
5 | Paľko Adam | 22. 12. 2021 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 90 | |||||
6 | Maruščák Tomáš | 30. 12. 2021 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | 105 | |||||
7 | Czinege Norbert | 20. 01. 2022 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
8 | Lörinčík Max | 18. 01. 2022 | 2011 | S-ch | TK Petržalka |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Vanta Michal | 22. 01. 2022 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 28 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Baranovič Tobias | 13. 07. 2022 10:24 [N] | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | |||||
2 | Budoš Lukáš | 02. 02. 2022 08:18 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 131 | ||||
3 | Fašung Tomáš | 01. 02. 2022 14:10 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 75 | ||||
4 | Glos Tomáš | 02. 02. 2022 15:26 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 7 | ||||
5 | Gramblička Adam | 29. 01. 2022 23:05 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 118 | ||||
6 | Gyén Gabriel | 02. 02. 2022 17:19 [N] | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 31 | ||||
7 | Halás Vladimír | 01. 02. 2022 15:35 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 79 | ||||
8 | Kardoš Alex | 30. 01. 2022 14:41 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 72 | ||||
9 | Krajčovič Tomáš | 31. 01. 2022 20:03 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 42 | ||||
10 | Lipták Matej | 03. 02. 2022 20:25 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 21 | ||||
11 | Matušík Lukáš | 30. 01. 2022 10:18 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 49 | ||||
12 | Pagáč Lukáš | 28. 01. 2022 09:35 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 194 | ||||
13 | Richter Patrik | 12. 01. 2022 20:01 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 57 | ||||
14 | Šimunič Martin | 01. 02. 2022 22:29 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 140 | ||||
15 | Štefány Jakub | 26. 01. 2022 09:22 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 40 | ||||
16 | Trojan Samuel | 28. 01. 2022 13:19 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 12 | ||||
17 | Turóci Timotej | 23. 01. 2022 14:36 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 44 | ||||
18 | Varinský Tibor | 03. 02. 2022 17:32 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 111 | ||||
19 | Vasky Jakub | 01. 02. 2022 10:55 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 15 | ||||
20 | Zelenák Ivan | 19. 01. 2022 10:00 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 194 |