Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110049 - TJ Sokol Prešov | |||
Názov turnaja: | O KRÁĽA A KRÁĽOVNÚ KURTU | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Kpt. Nálepku 6, Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pavličko Peter (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 14.08.2021 | Termín do: | 16.08.2021 | |
Kontakt: | Peter Pavličko | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915917520, | |||
Kontakt e-mail: | sokolpresov@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 08. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 13.08.2021 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 13.08.2021 10:15 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie, útecha
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Pavličko Peter
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Kostolný Sebastián | ||||
1:6 6:4 6:1 | |||||
2. | Turek Sebastian | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Drozd Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 45 | ||||
2 | Turek Sebastian | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 51 | ||||
3 | Haľko Gregor | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 65 | ||||
4 | Kostolný Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Žilina | |||||
5 | Kocur Rene | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | ŠTK Poprad Veľká | |||||
6 | Jura Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
7 | Janoško Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
8 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bartoš Oliver | 17. 08. 2021 13:09 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 43 | ||||
2 | Kašprišin Alex | 12. 08. 2021 19:56 | 2009 | D-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
3 | Kolodžej Filip | 11. 08. 2021 21:42 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 134 | ||||
4 | Lukáč Peter | 11. 08. 2021 18:07 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 115 | ||||
5 | Šuchter Martin | 11. 08. 2021 16:33 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 73 | ||||
6 | Vanta Michal | 13. 08. 2021 08:50 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 99 |