Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | MÄSPOMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TA TC 92 Levoča, Potočná 26 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 23.07.2021 | Termín do: | 25.07.2021 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 07. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 22.07.2021 10:00 | Potočná 26, Levoča |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 22.07.2021 10:00 | Potočná 26, Levoča |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Sedlák Vavrinec, ZVR: Sedlák Vavrinec ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Medveď Maroš | ||||
2:6 6:2 6:1 | |||||
2. | Šuchter Martin | 32 16 8 SF F | |||
3. | Karas Jozef | ||||
6:1 6:1 | |||||
4. | Lukáč Peter | 32 16 8 SF F | |||
5. | Petrik Martin | ||||
6:4 1:0 skr | |||||
6. | Vasky Jakub | 32 16 8 SF F | |||
7. | Štefány Jakub | ||||
6:2 6:0 | |||||
8. | Trojan Samuel | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Medveď M. Gallo S. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Lukáč P. Lupták R. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Bartoš O. Trojan S. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Drozd A. Turóci T. | ||||
6:3 4:6 10:7 | |||||
8. | Kolodžej F. Vanta M. | 16 8 SF F | |||
9. | Karas J. Frič M. | ||||
6:1 6:1 | |||||
10. | Turek S. Fifik L. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Šuchter M. Vasky J. | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
14. | Luhový I. Herman R. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Dióssy Š. Fano A. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 16 | ||||
2 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 33 | ||||
3 | USP | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 38 | |||
4 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 42 | ||||
5 | Bartoš Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 43 | ||||
6 | Drozd Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 45 | ||||
7 | Ovsijčuk Erik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 49 | ||||
8 | Turek Sebastian | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 51 | ||||
9 | Štefány Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 60 | ||||
10 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 60 | ||||
11 | Karas Jozef | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 64 | ||||
12 | Jáger Matúš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 68 | ||||
13 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 70 | ||||
14 | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 71 | ||||
15 | Frič Martin | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 73 | ||||
16 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 73 | ||||
17 | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 87 | ||||
18 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 99 | ||||
19 | USP | Herman Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 106 | |||
20 | USP | Lukáč Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 115 | |||
21 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 134 | ||||
22 | Lupták Richard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 134 | ||||
23 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 134 | ||||
24 | USP | Kašprišin Alex | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Profitennis Academy Prešov | ||||
25 | USP | Fifik Liam | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TKM Betliar | ||||
26 | USP | Petrik Martin | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||
27 | USP | Nováček Matej | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TC 92 Levoča | ||||
28 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Benian Oskar | 04. 07. 2021 22:22 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
2 | Gallo Peter | 19. 07. 2021 07:19 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | 54 | ||||
3 | Chmelár Timotej | 18. 07. 2021 10:23 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 89 | ||||
4 | Kostolný Sebastián | 23. 07. 2021 09:05 | 2009 | D-ch | TK Žilina | |||||
5 | Maruniak Matej | 21. 07. 2021 17:02 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 37 | ||||
6 | Slávik Daniel | 21. 07. 2021 23:06 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 99 | ||||
7 | Strompf Marko | 21. 07. 2021 19:42 | 2009 | D-ch | TK DRANaM Košice | 115 | ||||
8 | Török Timur | 21. 07. 2021 11:03 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 96 | ||||
9 | Verbovský Martin | 21. 07. 2021 09:30 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 134 | ||||
10 | Zavacký Peter | 19. 07. 2021 17:47 | 2008 | D-ch | Tenis Komplex Košice |