Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110070 - TJT Michalovce | |||
Názov turnaja: | GMI MICHALOVCE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | P.O.Hviezdoslava 1 Michalovce | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Janda Miroslav (C) | |||
Termín od: | 10.07.2021 | Termín do: | 13.07.2021 | |
Kontakt: | Miroslav Janda | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915917303, mobil - 0905981935, | |||
Kontakt e-mail: | mirojanda65@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 07. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 09.07.2021 12:00 | V mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 09.07.2021 12:00 | V mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Kičin Ivan, ZVR: Janda Miroslav
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Madej Jakub | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Turóci Timotej | ||||
6:3 6:7(4) 6:2 | |||||
4. | Slašťan Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
5. | Gallo Peter | ||||
6:2 6:4 | |||||
6. | Lukáč Peter | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Bartoš Oliver | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Kral Elias | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Urbánoš Filip | ||||
6:2 6:1 | |||||
12. | Jáger Matúš | 32 16 8 SF F | |||
13. | Fifik Liam | ||||
6:4 6:0 | |||||
14. | Ovsijčuk Erik | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Kulich Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Maruniak Matej | 32 16 8 SF F | ||
19. | Töviš Boris | ||||
6:1 6:0 | |||||
20. | Drozd Adam | 32 16 8 SF F | |||
21. | Krahulec Martin | ||||
6:1 6:0 | |||||
22. | Horváth Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Chren Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Vasky Jakub | 32 16 8 SF F | ||
27. | Trojan Samuel | ||||
6:4 6:4 | |||||
28. | Vanta Michal | 32 16 8 SF F | |||
29. | Tarr Sebestyén | ||||
6:4 6:3 | |||||
30. | Kačur Dominik | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Medveď Maroš | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 10 | ||||
2 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 16 | ||||
3 | Kral Elias | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 27 | ||||
4 | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
5 | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 35 | ||||
6 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 37 | ||||
7 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 42 | ||||
8 | Bartoš Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 43 | ||||
9 | Drozd Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 45 | ||||
10 | Ovsijčuk Erik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 49 | ||||
11 | Gallo Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | 54 | ||||
12 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 57 | ||||
13 | Jáger Matúš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 68 | ||||
14 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 70 | ||||
15 | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 71 | ||||
16 | Kačur Dominik | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 86 | ||||
17 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 99 | ||||
18 | Urbánoš Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 109 | ||||
19 | Tarr Sebestyén | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | 115 | ||||
20 | Lukáč Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 115 | ||||
21 | Horváth Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 134 | ||||
22 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 134 | ||||
23 | Fifik Liam | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TKM Betliar | |||||
24 | USP | Töviš Boris | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babušík Adam | 02. 07. 2021 18:32 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 14 | ||||
2 | Danko Peter | 07. 07. 2021 21:34 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 39 | ||||
3 | Dióssy Šimon | 07. 07. 2021 07:20 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 60 | ||||
4 | Dráb Filip | 04. 07. 2021 13:43 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 4 | ||||
5 | Frič Martin | 08. 07. 2021 15:36 | 2009 | D-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 73 | ||||
6 | Guzmický Dominik | 05. 07. 2021 13:58 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 17 | ||||
7 | Hanušovský Lukáš | 08. 07. 2021 08:03 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 9 | ||||
8 | Hlivjak Oliver | 04. 07. 2021 23:42 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 15 | ||||
9 | Ivashko Maksym | 30. 06. 2021 15:28 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
10 | Jankech Michael | 08. 07. 2021 21:14 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 6 | ||||
11 | Jánošík Timotej | 26. 06. 2021 19:42 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 13 | ||||
12 | Kašprišin Alex | 07. 07. 2021 17:28 | 2009 | D-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
13 | Kriško Radovan | 29. 06. 2021 19:49 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 28 | ||||
14 | Slávik Daniel | 08. 07. 2021 08:13 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 99 | ||||
15 | Solčan Adam | 12. 06. 2021 08:15 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 5 | ||||
16 | Strompf Marko | 01. 07. 2021 08:55 | 2009 | D-ch | TK DRANaM Košice | 115 | ||||
17 | Šuchter Martin | 08. 07. 2021 19:13 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 73 | ||||
18 | Turek Sebastian | 07. 07. 2021 17:39 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 51 | ||||
19 | Varinský Tibor | 09. 07. 2021 08:25 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
20 | Vrba Miloslav | 19. 06. 2021 16:47 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 20 | ||||
21 | Žikla Kristián | 07. 07. 2021 20:55 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 109 |