Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | IMETTEC Cup | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Štúrova, Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Maras Jozef (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Fričová Martina (C) | |||
Termín od: | 18.09.2021 | Termín do: | 20.09.2021 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 09. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 17.09.2021 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 17.09.2021 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Turnaj sa z pôvodného termínu (26. - 28.6.2021) prekladá na termín 18. - 20.9.2021.
POZOR! Hrá sa na Štúrovej ulici (pôvodne Nábrežná ul.).
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Maras Jozef, ZVR: Fričová Martina
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Zavacký Peter | ||||
6:0 6:1 | |||||
2. | Rendek Jakub | 16 8 SF F | |||
3. | Horváth Lukáš | ||||
7:6(4) 6:3 | |||||
4. | Kolodžej Filip | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 73 | ||||
2 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 99 | ||||
3 | Goffa Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TC Humenné | 118 | ||||
4 | Horváth Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 134 | ||||
5 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 134 | ||||
6 | Lupták Richard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 134 | ||||
7 | Goffa Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | 1.TC Humenné | 134 | ||||
8 | Kocur Rene | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | ŠTK Poprad Veľká | |||||
9 | Matkulčík Pavol | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
10 | Zavacký Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
11 | USP | Rendek Jakub | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | ||||
12 | USP | Novotňák Ján | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bartoš Oliver | 17. 08. 2021 22:32 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 43 | ||||
2 | Drozd Adam | 16. 09. 2021 18:02 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 45 | ||||
3 | Fifik Liam | 14. 09. 2021 05:47 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | |||||
4 | Gibala Dominik | 12. 09. 2021 07:17 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
5 | Jáger Matúš | 09. 09. 2021 21:07 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 68 | ||||
6 | Kašprišin Alex | 06. 09. 2021 20:01 | 2009 | D-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
7 | Lukačeňa García Marek | 16. 09. 2021 20:47 | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
8 | Nguyen Huu Minh Tri | 16. 09. 2021 20:34 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 73 | ||||
9 | Ovsijčuk Erik | 16. 09. 2021 21:58 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 49 | ||||
10 | Trojan Samuel | 16. 09. 2021 22:38 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 70 | ||||
11 | Turek Sebastian | 17. 09. 2021 06:53 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 51 | ||||
12 | Turóci Timotej | 16. 09. 2021 18:18 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 134 | ||||
13 | Valalik Christián | 16. 09. 2021 14:37 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné |