Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Štúrova ulica Presov | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Pavlovčík Milan (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Maras Jozef (C) | |||
Termín od: | 12.12.2020 | Termín do: | 15.12.2020 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 12. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 11.12.2020 9:00 | VsTZ |
Poznámky:
upravené podmienky, za ktorých sa môžu konať HMR
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Pavlovčík Milan, ZVR: Maras Jozef
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Balaščák Daniel | ||||
6:1 6:2 | |||||
2. | Dráb Filip | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Balaščák Daniel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 3 | ||||
2 | Dráb Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 4 | ||||
3 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 10 | ||||
4 | Jánošík Timotej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 13 | ||||
5 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 15 | ||||
6 | Brejžek Filip | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 21 | ||||
7 | Kral Elias | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 27 | ||||
8 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 42 | ||||
9 | Bartoš Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 43 | ||||
10 | Drozd Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 45 | ||||
11 | Ovsijčuk Erik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 49 | ||||
12 | Turek Sebastian | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 51 | ||||
13 | NVK | Gallo Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | 54 | |||
14 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 60 | ||||
15 | REG | Jáger Matúš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 68 | |||
16 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 70 | ||||
17 | USP | Nguyen Huu Minh Tri | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 73 | |||
18 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 73 | ||||
19 | Kačur Dominik | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 86 | ||||
20 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 99 | ||||
21 | NVK | Strompf Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK DRANaM Košice | 115 | |||
22 | NVK | Lukáč Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 115 | |||
23 | Tarr Sebestyén | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | 115 | ||||
24 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 134 | ||||
25 | Lupták Richard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 134 | ||||
26 | NVK | Horváth Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 134 | |||
27 | NVK | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 134 | |||
28 | NVK | Rendek Jakub | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | ||||
29 | NVK | Valalik Christián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | ||||
30 | NVK | Zavacký Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis Komplex Košice | ||||
31 | USP | Maruščák Tomáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | ||||
32 | Novotňák Ján | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adam Marcus | 11. 12. 2020 00:26 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov |