Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Javorova 4640/1, Topoľčany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mokrá Marcela (B) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 30.08.2021 | Termín do: | 01.09.2021 | |
Kontakt: | Ing Róbert Korec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905209130, | |||
Kontakt e-mail: | robinokorec@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 08. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 29.08.2021 12:00 | TC Topoľčany |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 29.08.2021 12:00 | TC Topoľčany |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie, útecha CH/D
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Mokrá Marcela
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Mikuš Michal | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Jura Michal | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Škubla Adam | ||||
6:1 6:4 | |||||
6. | Gakh Matvei | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Sklenár Jakub | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Rapant Gabriel | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Massalkhi Adam | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Sekáč Timotej | ||||
6:4 6:0 | |||||
14. | Štefanec Samuel | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Jasenák Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Luhový Ivan | 32 16 8 SF F | ||
19. | Massalkhi Daniel | ||||
6:2 6:2 | |||||
20. | Andel Adam | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Klačanský Šimon | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Krajčovič Tomáš | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Gyén Gabriel | 32 16 8 SF F | ||
27. | Mohyla Marco | ||||
6:3 1:6 6:1 | |||||
28. | Závodský Dávid | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Jureňa Martin | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Urban Filip | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 47 | ||||
2 | Urban Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
3 | Rapant Gabriel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenkur Trenčín | 67 | ||||
4 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 78 | ||||
5 | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 87 | ||||
6 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 89 | ||||
7 | Sklenár Jakub | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | No Worry Galanta | 99 | ||||
8 | Gyén Gabriel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 106 | ||||
9 | Škubla Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | ŠKM Nádeje Trakovice | 114 | ||||
10 | Štefanec Samuel | 31.10.2022 !!! | 2009 | D-ch | No Worry Galanta | 134 | ||||
11 | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 134 | ||||
12 | Gakh Matvei | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
13 | Sekáč Timotej | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | Tennis club Veľké Kostoľany | |||||
14 | Jureňa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | |||||
15 | Klačanský Šimon | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TC Topoľčany | |||||
16 | Jura Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
17 | Mohyla Marco | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
18 | Závodský Dávid | 31.10.2023 !!! | 2010 | S-ch | No Worry Galanta | |||||
19 | Massalkhi Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
20 | Massalkhi Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Konderla Filip | 30. 08. 2021 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 78 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Fašung Tomáš | 28. 08. 2021 14:37 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 58 | ||||
2 | Gibala Dominik | 28. 08. 2021 21:28 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
3 | Halás Vladimír | 28. 08. 2021 19:32 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 118 | ||||
4 | Herman Richard | 29. 08. 2021 08:39 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 106 | ||||
5 | Kardoš Alex | 27. 08. 2021 18:53 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 89 | ||||
6 | Kostolný Sebastián | 28. 08. 2021 20:10 | 2009 | D-ch | TK Žilina | |||||
7 | Pleško Richard | 06. 08. 2021 13:36 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 134 | ||||
8 | Štefka Marco | 28. 08. 2021 21:31 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
9 | Žembery Martin | 29. 08. 2021 08:55 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 109 | ||||
10 | Žikla Kristián | 28. 08. 2021 09:14 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 109 | ||||
11 | Žuffa Tomáš | 19. 08. 2021 17:04 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava |