Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090092 - TC DRACI Matúškovo | |||
Názov turnaja: | DRAČÍ OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Matúškovo Športový areál. č. 926 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kordoš Lukáš (K) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 21.08.2021 | Termín do: | 23.08.2021 | |
Kontakt: | Ivan Zelenák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905648557, | |||
Kontakt e-mail: | ivanzelenak@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 08. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 20.08.2021 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 20.08.2021 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Kordoš Lukáš
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Pajtáš Dávid | ||||
6:4 6:2 | |||||
2. | Gakh Matvei | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kovář Gregor | ||||
6:4 6:0 | |||||
4. | Herman Richard | 32 16 8 SF F | |||
5. | Matušík Lukáš | ||||
6:1 7:5 | |||||
6. | Škubla Adam | 32 16 8 SF F | |||
7. | Andel Adam | ||||
6:1 6:1 | |||||
8. | Halás Vladimír | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kovář G. Pajtáš D. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Gakh M. Andel A. | ||||
6:4 6:1 | |||||
4. | Herman R. Luhový I. | 8 SF F | |||
5. | Stacho M. Zelenák I. | ||||
6:4 6:0 | |||||
6. | Vancu A. Fleischmann J. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Škubla A. Krajčovič T. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Pajtáš Dávid | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 55 | ||||
2 | Pregerson Luke | 31.10.2021 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 73 | ||||
3 | USP | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 78 | |||
4 | Kordoš Matúš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 81 | ||||
5 | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 87 | ||||
6 | USP | Kardoš Alex | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 89 | |||
7 | Herman Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 106 | ||||
8 | Škubla Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | ŠKM Nádeje Trakovice | 114 | ||||
9 | Halás Vladimír | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 118 | ||||
10 | Šinkovič Max | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Galanta | 118 | ||||
11 | Kovář Gregor | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 118 | ||||
12 | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 134 | ||||
13 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 134 | ||||
14 | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 134 | ||||
15 | Verbovský Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 134 | ||||
16 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 134 | ||||
17 | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | |||||
18 | Štefka Marco | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
19 | Jureňa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | |||||
20 | USP | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | ||||
21 | USP | Sekáč Timotej | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | Tennis club Veľké Kostoľany | ||||
22 | USP | Stacho Martin | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | ||||
23 | USP | Gakh Matvei | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||
24 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bán Sebastian | 20. 08. 2021 09:58 | 2010 | S-ch | TC DRACI Matúškovo | |||||
2 | Fašung Tomáš | 19. 08. 2021 11:51 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 58 | ||||
3 | Gróf Leonard | 20. 08. 2021 07:52 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
4 | Chmelár Timotej | 14. 07. 2021 15:00 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 89 | ||||
5 | Lukačeňa García Marek | 19. 08. 2021 19:41 | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
6 | Makónyi Matúš | 18. 08. 2021 18:05 | 2007 | D-ch | TK Ružomberok | 80 | ||||
7 | Slávik Daniel | 24. 08. 2021 08:07 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 99 | ||||
8 | Vanta Michal | 19. 08. 2021 20:25 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 99 | ||||
9 | Vasky Jakub | 20. 08. 2021 08:41 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 42 | ||||
10 | Žikla Kristián | 19. 08. 2021 14:38 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 109 |