Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090126 - Tenis team Nové Zámky | |||
Názov turnaja: | TENIS TEAM CUP 2021 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Čerešňová 11,94001 Nové Zámky | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hodrušský Branislav (C) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 10.08.2021 | Termín do: | 12.08.2021 | |
Kontakt: | Mgr. Matúš Kráľ | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421944401094, | |||
Kontakt e-mail: | matus.kral01@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 08. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 09.08.2021 09:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 09.08.2021 09:15 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Hodrušský Branislav
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Chmelár Timotej | ||||
7:6(4) 6:2 | |||||
2. | Žembery Martin | 16 8 SF F | |||
3. | Gyén Gabriel | ||||
6:0 6:0 | |||||
4. | Hlóska Viktor | 16 8 SF F | |||
5. | Gakh Matvei | ||||
6:1 6:0 | |||||
6. | Štefka Marco | 16 8 SF F | |||
7. | Andel Adam | ||||
7:5 6:3 | |||||
8. | Jendrejský Nicolas | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Chmelár Timotej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 89 | ||||
2 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 95 | ||||
3 | Gombár Adam | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 99 | ||||
4 | Gyén Gabriel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 106 | ||||
5 | Žembery Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 109 | ||||
6 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 | ||||
7 | Šinkovič Max | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Galanta | 118 | ||||
8 | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 134 | ||||
9 | Štefka Marco | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
10 | Tóth Bruno Robert | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | |||||
11 | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
12 | Gakh Matvei | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
13 | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | |||||
14 | Jeseničan Jakub | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
15 | Marko Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Fabian Richard | 27. 07. 2021 21:02 | 2008 | D-ch | TK TCN Nitra | |||||
2 | Fleischmann Jakub | 03. 08. 2021 09:52 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | |||||
3 | Halás Vladimír | 09. 08. 2021 07:53 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 118 | ||||
4 | Jureňa Martin | 08. 08. 2021 15:50 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | |||||
5 | Matušík Lukáš | 13. 07. 2021 13:54 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 134 | ||||
6 | Slávik Daniel | 08. 08. 2021 23:12 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 99 | ||||
7 | Solčan Adam | 24. 07. 2021 16:13 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 5 |