Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090058 - TK Tenkur Trenčín | |||
Názov turnaja: | TENKUR CUP 2021 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisový klub Tenkur, Považská 1696/III, Trenčín | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Martiška Gabriel (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Martiška Gabriel (B) | |||
Termín od: | 31.07.2021 | Termín do: | 02.08.2021 | |
Kontakt: | Gabriel Martiška ml. | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915/738934, | |||
Kontakt e-mail: | gabriel.martiska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 07. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 30.07.2021 08:30 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 30.07.2021 08:30 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Martiška Gabriel, ZVR: Martiška Gabriel ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Pajtáš Dávid | ||||
6:0 6:1 | |||||
2. | Bartovic Artur | 32 16 8 SF F | |||
3. | Herman Richard | ||||
6:1 6:1 | |||||
4. | Lackovič Samuel | 32 16 8 SF F | |||
5. | Mačej Dominik | ||||
6:1 6:3 | |||||
6. | Matušík Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
7. | Kardoš Alex | ||||
skr | |||||
8. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
9. | Glos Lukáš | ||||
6:4 6:2 | |||||
10. | Žuffa Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
11. | Sekáč Timotej | ||||
6:0 6:0 | |||||
12. | Konderla Filip | 32 16 8 SF F | |||
13. | Luhový Ivan | ||||
4:6 7:5 6:4 | |||||
14. | Gakh Matvei | 32 16 8 SF F | |||
15. | Verbovský Martin | ||||
6:0 6:0 | |||||
16. | Rapant Gabriel | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Pajtáš Dávid | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 55 | ||||
2 | Rapant Gabriel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenkur Trenčín | 67 | ||||
3 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 78 | ||||
4 | Mačej Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 87 | ||||
5 | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 87 | ||||
6 | Kardoš Alex | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 89 | ||||
7 | Herman Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 106 | ||||
8 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 134 | ||||
9 | Verbovský Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 134 | ||||
10 | Janek Silvester | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
11 | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
12 | Gakh Matvei | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
13 | Žuffa Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
14 | Glos Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK AS Trenčín | |||||
15 | Sekáč Timotej | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | Tennis club Veľké Kostoľany | |||||
16 | USP | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||
17 | Bartovic Artur | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
18 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balušík Branislav | 23. 07. 2021 22:39 | 2008 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 89 | ||||
2 | Fabian Richard | 27. 07. 2021 20:59 | 2008 | D-ch | TK TCN Nitra | |||||
3 | Fašung Tomáš | 28. 07. 2021 09:50 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 58 | ||||
4 | Halás Vladimír | 28. 06. 2021 09:54 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 118 | ||||
5 | Jasenák Lukáš | 30. 07. 2021 08:06 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 89 | ||||
6 | Jendrejský Nicolas | 30. 07. 2021 19:59 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 95 | ||||
7 | Lukačeňa García Marek | 28. 07. 2021 23:12 | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
8 | Massalkhi Adam | 28. 07. 2021 22:22 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
9 | Mikuš Michal | 28. 07. 2021 12:53 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 47 | ||||
10 | Pagáč Lukáš | 27. 07. 2021 07:59 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | |||||
11 | Pleško Richard | 11. 06. 2021 13:01 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 134 | ||||
12 | Šimunič Martin | 29. 07. 2021 14:54 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
13 | Slávik Daniel | 29. 07. 2021 19:21 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 99 | ||||
14 | Šuchter Martin | 28. 07. 2021 08:21 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 73 | ||||
15 | Vancu Adrian | 28. 07. 2021 21:14 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 134 | ||||
16 | Vozár Samuel | 29. 07. 2021 08:16 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 84 |