Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080050 - VTC Pezinok | |||
Názov turnaja: | VTC OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Fraňa Kráľa 1/A, Pezinok | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Grič Peter (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Nemčovič František (C) | |||
Termín od: | 14.08.2021 | Termín do: | 16.08.2021 | |
Kontakt: | František Nemčovič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905356112, | |||
Kontakt e-mail: | fnemcovic10@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 08. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 13.08.2021 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 13.08.2021 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie, útecha CH/D
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Grič Peter, ZVR: Nemčovič František
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Pajtáš Dávid | ||||
6:1 6:1 | |||||
2. | Pleško Richard | 32 16 8 SF F | |||
3. | Gyén Gabriel | ||||
6:1 6:1 | |||||
4. | Kardoš Alex | 32 16 8 SF F | |||
5. | Luhový Ivan | ||||
6:1 7:5 | |||||
6. | Kovář Gregor | 32 16 8 SF F | |||
7. | Gakh Matvei | ||||
6:1 6:1 | |||||
8. | Jendrejský Nicolas | 32 16 8 SF F | |||
9. | Slávik Daniel | ||||
6:0 6:0 | |||||
10. | Herman Richard | 32 16 8 SF F | |||
11. | Černák Marcus | ||||
6:0 6:1 | |||||
12. | Konderla Filip | 32 16 8 SF F | |||
13. | Jasenák Lukáš | ||||
6:1 6:3 | |||||
14. | Štefka Marco | 32 16 8 SF F | |||
15. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
skr | |||||
16. | Štefány Jakub | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Štefány J. Vozár S. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Gakh M. Herman R. | ||||
6:2 6:3 | |||||
4. | Štefka M. Gyén G. | 8 SF F | |||
5. | Luhový I. Pleško R. | ||||
6:4 2:6 10:4 | |||||
6. | Kovář G. Pajtáš D. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Konderla F. Jendrejský N. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Pajtáš Dávid | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 55 | ||||
2 | Štefány Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 60 | ||||
3 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 78 | ||||
4 | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 87 | ||||
5 | USP | Kardoš Alex | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 89 | |||
6 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 89 | ||||
7 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 95 | ||||
8 | Slávik Daniel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 99 | ||||
9 | Herman Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 106 | ||||
10 | Gyén Gabriel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 106 | ||||
11 | Černák Marcus | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 118 | ||||
12 | Kovář Gregor | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 118 | ||||
13 | Šinkovič Max | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Galanta | 118 | ||||
14 | USP | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 134 | |||
15 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 134 | ||||
16 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | |||||
17 | Žuffa Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
18 | Štefka Marco | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
19 | Sekáč Timotej | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | Tennis club Veľké Kostoľany | |||||
20 | USP | Gakh Matvei | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||
21 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Vozár Samuel | 14. 08. 2021 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 84 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bartovič Marko | 04. 08. 2021 15:50 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | |||||
2 | Fabian Richard | 12. 08. 2021 16:09 | 2008 | D-ch | TK TCN Nitra | |||||
3 | Fašung Tomáš | 12. 08. 2021 08:59 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 58 | ||||
4 | Gazzi Jan Dario | 12. 08. 2021 18:41 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 134 | ||||
5 | Gróf Leonard | 13. 08. 2021 17:02 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
6 | Halás Vladimír | 12. 08. 2021 19:03 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 118 | ||||
7 | Lackovič Samuel | 18. 07. 2021 13:59 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
8 | Lukačeňa García Marek | 11. 08. 2021 21:24 | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
9 | Matušík Lukáš | 05. 08. 2021 07:41 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 134 | ||||
10 | Vancu Adrian | 02. 08. 2021 12:08 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 134 |