Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 05.08.2021 | Termín do: | 08.08.2021 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 08. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 04.08.2021 10:00 | Prokofievova 5 |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 04.08.2021 10:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Hrušovská Dana, ZVR: Šramková Lucia
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Jankech M. Hanušovský L. | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Vozár S. Štefány J. | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Matušík L. Križan R. | ||||
5:3 4:1 | |||||
6. | Fano A. Glos T. | 32 16 8 SF F | |||
7. | Volník N. Trojan S. | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Guzmický D. Suchan D. | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Konderla F. Lackovič S. | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Babušík A. Jeník Š. | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Chren L. Danko P. | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Dióssy Š. Sloboda L. | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | Kurčík A. Srpoň M. | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Šuchter M. Vasky J. | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Benian O. Vrba M. | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Gyén G. Pajtáš D. | 32 16 8 SF F | |||
27. | BYE | ||||
28. | Fičor O. Bekéni M. | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Deen M. Hron A. | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Kral E. Madej J. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 6 | ||||
2 | Hanušovský Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 9 | ||||
3 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 10 | ||||
4 | Fičor Oskar | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 12 | ||||
5 | Babušík Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 14 | ||||
6 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 17 | ||||
7 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 19 | ||||
8 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 20 | ||||
9 | Suchan David | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 23 | ||||
10 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
11 | Kral Elias | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 27 | ||||
12 | Bekéni Marko | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 29 | ||||
13 | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
14 | Jeník Šimon | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 31 | ||||
15 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 33 | ||||
16 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 34 | ||||
17 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 36 | ||||
18 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 39 | ||||
19 | USP | Sloboda Leon | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 40 | |||
20 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 42 | ||||
21 | Deen Mojmír | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 47 | ||||
22 | Pajtáš Dávid | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 55 | ||||
23 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 60 | ||||
24 | Štefány Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 60 | ||||
25 | Staš Peter | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 62 | ||||
26 | USP | Glos Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 65 | |||
27 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 70 | ||||
28 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 73 | ||||
29 | Frič Martin | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 73 | ||||
30 | STZ | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 78 | |||
31 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 84 | ||||
32 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 89 | ||||
33 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 95 | ||||
34 | Slávik Daniel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 99 | ||||
35 | Gyén Gabriel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 106 | ||||
36 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 134 | ||||
37 | STZ | Gróf Leonard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
38 | STZ | Križan Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
39 | STZ | Shilov George | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
40 | STZ | Gakh Matvei | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||
41 | USP | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||
42 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Benian Oskar | 06. 08. 2021 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 18 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bairo Dylan | 02. 08. 2021 23:45 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 11 | ||||
2 | Bíly Pavol | 03. 08. 2021 16:59 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 7 | ||||
3 | Bobošík Martin | 02. 08. 2021 09:55 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 81 | ||||
4 | Čech Alex | 01. 08. 2021 10:31 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 26 | ||||
5 | Fašung Tomáš | 02. 08. 2021 09:30 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 58 | ||||
6 | Gazzi Jan Dario | 04. 08. 2021 21:57 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 134 | ||||
7 | Gibala Dominik | 02. 08. 2021 20:33 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
8 | Grendel Adam | 03. 08. 2021 09:50 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 30 | ||||
9 | Hlivjak Oliver | 03. 08. 2021 19:48 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 15 | ||||
10 | Ivashko Maksym | 19. 07. 2021 18:59 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
11 | Karas Jozef | 03. 08. 2021 11:16 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 64 | ||||
12 | Kolodžej Filip | 03. 08. 2021 17:57 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 134 | ||||
13 | Krajčír Samuel Alexander | 04. 08. 2021 01:02 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 89 | ||||
14 | Kriško Radovan | 23. 07. 2021 09:05 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 28 | ||||
15 | Kucharek Filip | 02. 08. 2021 12:20 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 134 | ||||
16 | Lipták Matej | 04. 08. 2021 08:05 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 40 | ||||
17 | Maruniak Matej | 04. 08. 2021 06:28 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 37 | ||||
18 | Matunák Martin | 03. 08. 2021 17:17 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 8 | ||||
19 | Mikuš Michal | 04. 08. 2021 07:34 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 47 | ||||
20 | Richter Patrik | 25. 07. 2021 14:33 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 53 | ||||
21 | Slašťan Tomáš | 03. 08. 2021 20:52 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 71 | ||||
22 | Solčan Adam | 04. 08. 2021 08:46 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 5 | ||||
23 | Urbánoš Filip | 02. 08. 2021 10:57 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 109 | ||||
24 | Žuffa Tomáš | 04. 08. 2021 07:38 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava |