Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Májová 21,Bratislava 850 05 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Husár Adam (B) | |||
Termín od: | 31.07.2021 | Termín do: | 04.08.2021 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 07. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 30.07.2021 9:30 | STU |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 30.07.2021 9:30 | STU |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Hasaj Ján, ZVR: Husár Adam
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Balaščák D. Dráb F. | ||||
6:4 6:2 | |||||
2. | Markovič M. Fičor O. | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kral E. Madej J. | ||||
6:0 5:7 10:7 | |||||
4. | Bíly P. Solčan A. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Markovič Matej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 1 | |||
2 | Balaščák Daniel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 3 | ||||
3 | Dráb Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 4 | ||||
4 | Solčan Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 5 | ||||
5 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 6 | ||||
6 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 7 | ||||
7 | Hanušovský Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 9 | ||||
8 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 10 | ||||
9 | Bairo Dylan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 11 | ||||
10 | Fičor Oskar | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 12 | ||||
11 | Babušík Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 14 | ||||
12 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 15 | ||||
13 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 17 | ||||
14 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 19 | ||||
15 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 20 | ||||
16 | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 22 | ||||
17 | Suchan David | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 23 | ||||
18 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
19 | Čech Alex | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 26 | ||||
20 | Kral Elias | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 27 | ||||
21 | Kriško Radovan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 28 | ||||
22 | Bekéni Marko | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 29 | ||||
23 | Grendel Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 30 | ||||
24 | Jeník Šimon | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 31 | ||||
25 | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
26 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 33 | ||||
27 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 34 | ||||
28 | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 35 | ||||
29 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 36 | ||||
30 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 37 | ||||
31 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 39 | ||||
32 | Lipták Matej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 40 | ||||
33 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 47 | ||||
34 | Deen Mojmír | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 47 | ||||
35 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 57 | ||||
36 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 60 | ||||
37 | Glos Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 65 | ||||
38 | STZ | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 70 | |||
39 | USP | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 71 | |||
40 | USP | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 73 | |||
41 | STZ | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 84 | |||
42 | STZ | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 89 | |||
43 | STZ | Krajčír Samuel Alexander | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 89 | |||
44 | USP | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 95 | |||
45 | USP | Gyén Gabriel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 106 | |||
46 | STZ | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 134 | |||
47 | STZ | Kucharek Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 134 | |||
48 | USP | Shilov George | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Poklemba Filip | 31. 07. 2021 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 2 | |||||
2 | Štefány Jakub | 31. 07. 2021 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 60 | |||||
3 | Pregerson Luke | 27. 07. 2021 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 73 | |||||
4 | Gombár Adam | 31. 07. 2021 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 99 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Benian Oskar | 04. 07. 2021 22:22 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
2 | Bobošík Martin | 29. 07. 2021 18:27 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 81 | ||||
3 | Budoš Lukáš | 29. 07. 2021 20:43 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
4 | Fašung Tomáš | 28. 07. 2021 09:50 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 58 | ||||
5 | Gakh Matvei | 18. 07. 2021 11:46 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
6 | Gibala Dominik | 29. 07. 2021 20:41 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
7 | Gramblička Adam | 24. 07. 2021 22:10 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
8 | Chmelár Timotej | 18. 07. 2021 10:23 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 89 | ||||
9 | Ivashko Maksym | 29. 07. 2021 21:54 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
10 | Jánošík Timotej | 28. 07. 2021 16:21 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 13 | ||||
11 | Karas Jozef | 29. 07. 2021 11:38 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 64 | ||||
12 | Matunák Martin | 27. 07. 2021 18:38 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 8 | ||||
13 | Matušík Lukáš | 07. 07. 2021 14:56 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 134 | ||||
14 | Medveď Maroš | 29. 07. 2021 20:37 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 16 | ||||
15 | Richter Patrik | 25. 07. 2021 14:33 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 53 | ||||
16 | Šimunič Martin | 27. 07. 2021 07:52 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
17 | Slávik Daniel | 30. 07. 2021 06:41 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 99 | ||||
18 | Sloboda Leon | 29. 07. 2021 11:56 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 40 | ||||
19 | Urbánoš Filip | 25. 07. 2021 22:01 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 109 | ||||
20 | Varinský Tibor | 17. 07. 2021 18:22 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
21 | Vasky Jakub | 27. 07. 2021 16:47 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 42 | ||||
22 | Žuffa Tomáš | 20. 07. 2021 08:49 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava |