Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100057 - TK Kysucké Nové Mesto | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Kysucké Nové Mesto, Nábrežná 2955 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Drexler Boris (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Kubíková Nikola (C) | |||
Termín od: | 18.09.2021 | Termín do: | 20.09.2021 | |
Kontakt: | Boris Drexler | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915844254, | |||
Kontakt e-mail: | drexob@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 09. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 17.09.2021 10:00 | TK KNM |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 17.09.2021 10:00 | TK KNM |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Drexler Boris, ZVR: Kubíková Nikola
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Kulich Lukáš | ||||
skr | |||||
2. | Kerhat Marcel | 16 8 SF F | |||
3. | Frič Martin | ||||
6:1 6:2 | |||||
4. | Pleško Richard | 16 8 SF F | |||
5. | Gakh Matvei | ||||
6:1 3:6 6:4 | |||||
6. | Rapant Gabriel | 16 8 SF F | |||
7. | Urbánoš Filip | ||||
6:3 5:7 6:4 | |||||
8. | Vasky Jakub | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 35 | ||||
2 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 42 | ||||
3 | Rapant Gabriel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenkur Trenčín | 67 | ||||
4 | USP | Frič Martin | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 73 | |||
5 | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 87 | ||||
6 | Balušík Branislav | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 89 | ||||
7 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 89 | ||||
8 | USP | Urbánoš Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 109 | |||
9 | Šemrinec Noel Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 134 | ||||
10 | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 134 | ||||
11 | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 134 | ||||
12 | Kostolný Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Žilina | |||||
13 | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
14 | USP | Kerhat Marcel | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | TK Kysucké Nové Mesto | ||||
15 | Gakh Matvei | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
16 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Brodňan Jakub | 16. 09. 2021 11:48 | 2007 | D-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 84 | ||||
2 | Fašung Tomáš | 16. 09. 2021 09:35 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 58 | ||||
3 | Gyén Gabriel | 15. 09. 2021 20:23 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 106 | ||||
4 | Halás Vladimír | 16. 09. 2021 21:16 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 118 | ||||
5 | Herman Richard | 16. 09. 2021 18:27 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 106 | ||||
6 | Chmelár Timotej | 15. 09. 2021 18:40 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 89 | ||||
7 | Kavacký Filip | 16. 09. 2021 09:41 | 2007 | D-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 69 | ||||
8 | Lukačeňa García Marek | 16. 09. 2021 20:58 | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
9 | Marko Martin | 15. 09. 2021 22:48 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
10 | Matušík Lukáš | 16. 09. 2021 20:37 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 134 | ||||
11 | Paľko Adam | 15. 09. 2021 10:40 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 | ||||
12 | Varinský Tibor | 14. 09. 2021 09:51 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
13 | Verbovský Martin | 18. 09. 2021 08:27 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 134 | ||||
14 | Žikla Kristián | 12. 09. 2021 19:04 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 109 |