Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Názov turnaja: | BASELINE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515/32, 974 04 B.Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sýč-Kriváňová Barbora (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Novák Marek (C) | |||
Termín od: | 11.09.2021 | Termín do: | 14.09.2021 | |
Kontakt: | Mgr. Barbora Syč - Kriváňová | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915528238, | |||
Kontakt e-mail: | barborasyckrivanova@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 09. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 10.09.2021 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 10.09.2021 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Sýč-Kriváňová Barbora, ZVR: Novák Marek
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Jankech Michael | ||||
6:0 6:0 | |||||
2. | Volník Nicholas | 32 16 8 SF F | |||
3. | Vasky Jakub | ||||
6:3 6:2 | |||||
4. | Bekéni Marko | 32 16 8 SF F | |||
5. | Madej Jakub | ||||
6:2 6:1 | |||||
6. | Fano Alex Adam | 32 16 8 SF F | |||
7. | Glos Tomáš | ||||
6:2 skr | |||||
8. | Dióssy Šimon | 32 16 8 SF F | |||
9. | Medveď Maroš | ||||
7:5 4:6 6:1 | |||||
10. | Maruniak Matej | 32 16 8 SF F | |||
11. | Ivashko Maksym | ||||
7:6(3) 4:6 7:5 | |||||
12. | Sloboda Leon | 32 16 8 SF F | |||
13. | Krajčír Samuel Alexander | ||||
6:2 6:2 | |||||
14. | Srpoň Martin | 32 16 8 SF F | |||
15. | Gallo Samuel | ||||
6:1 6:2 | |||||
16. | Bíly Pavol | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Madej J. Bíly P. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Vasky J. Šuchter M. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Jankech M. Sloboda L. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Bekéni M. Fano A. | ||||
6:3 6:0 | |||||
8. | Urbánoš F. Gibala D. | 16 8 SF F | |||
9. | Krajčír S. Petráško M. | ||||
6:2 4:6 10:6 | |||||
10. | Dióssy Š. Chren L. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Medveď M. Maruniak M. | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
14. | Srpoň M. Glos T. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Matunák M. Benian O. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 6 | ||||
2 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 7 | ||||
3 | Matunák Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 8 | ||||
4 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 10 | ||||
5 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 16 | ||||
6 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
7 | Bekéni Marko | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 29 | ||||
8 | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
9 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 33 | ||||
10 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 34 | ||||
11 | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 35 | ||||
12 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 36 | ||||
13 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 37 | ||||
14 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 38 | ||||
15 | Sloboda Leon | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 40 | ||||
16 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 42 | ||||
17 | Turek Sebastian | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 51 | ||||
18 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 57 | ||||
19 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 60 | ||||
20 | Glos Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 65 | ||||
21 | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 71 | ||||
22 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 73 | ||||
23 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 84 | ||||
24 | USP | Krajčír Samuel Alexander | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 89 | |||
25 | STZ | Gombár Adam | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 99 | |||
26 | USP | Gyén Gabriel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 106 | |||
27 | USP | Urbánoš Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 109 | |||
28 | USP | Verbovský Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 134 | |||
29 | STZ | Ivashko Maksym | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
30 | WC | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||
31 | STZ | Petráško Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Žilina | ||||
32 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Herman Richard | 21. 07. 2021 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 106 | |||||
2 | Kolodžej Filip | 28. 07. 2021 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 134 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Petrik Martin | 05. 09. 2021 | 2009 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babušík Adam | 09. 09. 2021 07:09 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 14 | ||||
2 | Bairo Dylan | 09. 09. 2021 17:57 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 11 | ||||
3 | Bartoš Oliver | 23. 08. 2021 13:14 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 43 | ||||
4 | Bobošík Martin | 07. 09. 2021 07:45 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 81 | ||||
5 | Danko Peter | 05. 09. 2021 22:15 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 39 | ||||
6 | Fašung Tomáš | 09. 09. 2021 09:33 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 58 | ||||
7 | Fičor Oskar | 09. 09. 2021 19:12 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 12 | ||||
8 | Fifik Liam | 05. 09. 2021 08:18 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | |||||
9 | Frič Martin | 06. 09. 2021 20:14 | 2009 | D-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 73 | ||||
10 | Grendel Adam | 05. 09. 2021 16:59 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 30 | ||||
11 | Guzmický Dominik | 09. 09. 2021 08:43 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 17 | ||||
12 | Hanušovský Lukáš | 10. 09. 2021 08:27 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 9 | ||||
13 | Hlivjak Oliver | 02. 09. 2021 13:47 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 15 | ||||
14 | Hlóska Viktor | 14. 08. 2021 09:05 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | |||||
15 | Horváth Lukáš | 04. 09. 2021 20:41 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 134 | ||||
16 | Hron Alex Maximilián | 11. 09. 2021 10:55 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 19 | ||||
17 | Chmelár Timotej | 06. 09. 2021 21:01 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 89 | ||||
18 | Jasenák Lukáš | 09. 09. 2021 10:40 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 89 | ||||
19 | Jeník Šimon | 08. 09. 2021 20:19 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 31 | ||||
20 | Karas Jozef | 11. 08. 2021 09:11 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 64 | ||||
21 | Kollár Markus | 06. 09. 2021 20:02 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 99 | ||||
22 | Kostolný Sebastián | 07. 09. 2021 09:42 | 2009 | D-ch | TK Žilina | |||||
23 | Kral Elias | 10. 09. 2021 08:55 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 27 | ||||
24 | Kriško Radovan | 10. 09. 2021 07:34 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 28 | ||||
25 | Kurčík Adam | 06. 09. 2021 20:05 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
26 | Lupták Richard | 08. 09. 2021 07:20 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 134 | ||||
27 | Makónyi Matúš | 23. 07. 2021 12:37 | 2007 | D-ch | TK Ružomberok | 80 | ||||
28 | Markovič Matej | 08. 09. 2021 06:13 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 1 | ||||
29 | Mikuš Michal | 08. 09. 2021 13:00 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 47 | ||||
30 | Pajtáš Dávid | 08. 09. 2021 21:38 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 55 | ||||
31 | Paľko Adam | 24. 08. 2021 20:32 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 | ||||
32 | Pleško Richard | 31. 08. 2021 15:58 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 134 | ||||
33 | Slávik Daniel | 02. 09. 2021 20:30 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 99 | ||||
34 | Solčan Adam | 08. 09. 2021 15:43 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 5 | ||||
35 | Štefány Jakub | 09. 09. 2021 21:47 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 60 | ||||
36 | Tóth Michal | 10. 09. 2021 09:40 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | |||||
37 | Trojan Samuel | 09. 09. 2021 16:29 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 70 | ||||
38 | Urban Filip | 08. 09. 2021 23:37 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
39 | Vanta Michal | 09. 09. 2021 20:57 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 99 | ||||
40 | Vrba Miloslav | 10. 09. 2021 07:33 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 20 | ||||
41 | Zelenák Ivan | 14. 08. 2021 12:11 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 134 |