Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Názov turnaja: | TK ŽILINA 2021 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Za plavárňou 1, 010 08 Žilina | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kališ Branislav (B) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Blaško Anton (A) | |||
Termín od: | 09.08.2021 | Termín do: | 12.08.2021 | |
Kontakt: | Ing. Branislav Kališ | |||
Kontakt tel.: | dv. - 041/2861217, mobil - 0908526436, | |||
Kontakt e-mail: | branislavkalis@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 08. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 08.08.2021 09:00 | TK Žilina |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 08.08.2021 09:00 | TK Žilina |
Poznámky:
časový harmonogram, ubytovanie, rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Kališ Branislav, ZVR: Blaško Anton
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Kriško R. Sloboda L. | ||||
6:4 6:1 | |||||
2. | Jankech M. Hanušovský L. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Solčan Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 5 | ||||
2 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 6 | ||||
3 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 7 | ||||
4 | Hanušovský Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 9 | ||||
5 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 10 | ||||
6 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 15 | ||||
7 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 16 | ||||
8 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 17 | ||||
9 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
10 | Kral Elias | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 27 | ||||
11 | Kriško Radovan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 28 | ||||
12 | Bekéni Marko | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 29 | ||||
13 | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
14 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 33 | ||||
15 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 34 | ||||
16 | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 35 | ||||
17 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 36 | ||||
18 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 37 | ||||
19 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 38 | ||||
20 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 39 | ||||
21 | Lipták Matej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 40 | ||||
22 | Sloboda Leon | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 40 | ||||
23 | Bartoš Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 43 | ||||
24 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 47 | ||||
25 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 57 | ||||
26 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 60 | ||||
27 | Glos Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 65 | ||||
28 | Kavacký Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 69 | ||||
29 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 70 | ||||
30 | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 71 | ||||
31 | Frič Martin | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 73 | ||||
32 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 73 | ||||
33 | Makónyi Matúš | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TK Ružomberok | 80 | ||||
34 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 84 | ||||
35 | STZ | Krajčír Samuel Alexander | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 89 | |||
36 | USP | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 99 | |||
37 | STZ | Kollár Markus | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 99 | |||
38 | USP | Herman Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 106 | |||
39 | USP | Urbánoš Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 109 | |||
40 | USP | Žikla Kristián | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Žilina | 109 | |||
41 | STZ | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 134 | |||
42 | USP | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 134 | |||
43 | STZ | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 134 | |||
44 | USP | Kostolný Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Žilina | ||||
45 | STZ | Petráško Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Žilina | ||||
46 | WC | odhlásený 3 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | ||||
47 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
48 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babušík Adam | 09. 08. 2021 07:54 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 14 | ||||
2 | Balušík Branislav | 08. 08. 2021 06:33 | 2008 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 89 | ||||
3 | Benian Oskar | 07. 08. 2021 18:44 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
4 | Čech Alex | 05. 08. 2021 08:53 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 26 | ||||
5 | Fičor Oskar | 07. 08. 2021 20:45 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 12 | ||||
6 | Gakh Matvei | 18. 07. 2021 12:14 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
7 | Gibala Dominik | 07. 08. 2021 19:50 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
8 | Grendel Adam | 07. 08. 2021 19:45 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 30 | ||||
9 | Hron Alex Maximilián | 08. 08. 2021 08:11 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 19 | ||||
10 | Chmelár Timotej | 07. 08. 2021 23:13 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 89 | ||||
11 | Ivashko Maksym | 09. 08. 2021 13:23 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
12 | Karas Jozef | 08. 08. 2021 07:57 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 64 | ||||
13 | Matunák Martin | 04. 08. 2021 16:11 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 8 | ||||
14 | Slávik Daniel | 06. 08. 2021 16:58 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 99 | ||||
15 | Štefány Jakub | 07. 08. 2021 16:28 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 60 | ||||
16 | Suchan David | 09. 08. 2021 07:50 | 2007 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 23 | ||||
17 | Turek Sebastian | 05. 08. 2021 14:11 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 51 | ||||
18 | Vasky Jakub | 07. 08. 2021 18:28 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 42 | ||||
19 | Vrba Miloslav | 06. 08. 2021 12:37 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 20 |