Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110070 - TJT Michalovce | |||
Názov turnaja: | GMI MICHALOVCE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hviezdoslavova 1, Michalovce | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Janda Miroslav (C) | |||
Termín od: | 28.07.2020 | Termín do: | 30.07.2020 | |
Kontakt: | Miroslav Janda | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915917303, mobil - 0905981935, | |||
Kontakt e-mail: | mirojanda65@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 27.07.2020 16:00 | v mieste turnaja |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 27.07.2020 16:00 | v mieste turnaja |
Poznámky:
rozpis, správa, útecha CH/D, vyhodnotenie
VR: Kičiň Ivan, ZVR: Janda Miroslav
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Medveď Maroš | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Tarr Sebestyén | ||||
6:2 6:3 | |||||
4. | Brejžek Filip | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Kačur Dominik | |||
6:0 6:0 | |||||
6. | Kostovčík Dušan | 16 8 SF F | |||
7. | Goffa Tomáš | ||||
6:1 6:0 | |||||
8. | Lopúch Michal | 16 8 SF F | |||
9. | Lipa Lukáš | ||||
4:6 6:0 6:1 | |||||
10. | Chovančák Matúš | 16 8 SF F | |||
11. | Goffa Filip | ||||
6:0 6:0 | |||||
12. | (3-4) | Vasky Jakub | 16 8 SF F | ||
13. | Jáger Matúš | ||||
6:3 6:0 | |||||
14. | Malec Štefan | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Ovsijčuk Erik | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 52 | ||||
2 | Ovsijčuk Erik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 114 | ||||
3 | Kačur Dominik | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 116 | ||||
4 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 121 | ||||
5 | Brejžek Filip | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 127 | ||||
6 | Jáger Matúš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 149 | ||||
7 | Chovančák Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 159 | ||||
8 | Tarr Sebestyén | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | 169 | ||||
9 | Lipa Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
10 | Malec Štefan | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | |||||
11 | Goffa Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TC Humenné | |||||
12 | Goffa Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | 1.TC Humenné | |||||
13 | Kostovčík Dušan | 31.10.2021 !!! | 2009 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
14 | Lopúch Michal | 31.10.2021 !!! | 2009 | D-ch | TJT Michalovce |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Drozd Adam | 28. 07. 2020 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 193 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Dióssy Šimon | 26. 07. 2020 21:58 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
2 | Kolodžej Filip | 26. 07. 2020 20:17 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
3 | Minarič David | 15. 07. 2020 19:27 | 2006 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 230 | ||||
4 | Šuchter Martin | 24. 07. 2020 15:51 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 131 | ||||
5 | Trojan Samuel | 18. 07. 2020 22:34 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
6 | Varga Daniel | 27. 07. 2020 12:42 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | 230 |