Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110087 - TK Progres Prešov | |||
Názov turnaja: | PROGRES CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 5 Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Lehet Jakub (B) | |||
Termín od: | 15.08.2020 | Termín do: | 17.08.2020 | |
Kontakt: | Jakub Lehet | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918041043, | |||
Kontakt e-mail: | teniskasro@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 08. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 14.08.2020 16:00 | TK Progres Prešov |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 14.08.2020 16:00 | TK Progres Prešov |
Poznámky:
POZOR! Z technických príčin budú v prevádzke iba 4 kurty.
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Kičiň Ivan, ZVR: Lehet Jakub
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Vateha Matúš | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kolodžej Filip | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kral Elias | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Iľkovič Michal | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Vasky Jakub | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Tindúr Rastislav | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
skr | |||||
12. | Brejžek Filip | 32 16 8 SF F | |||
13. | Šuchter Martin | ||||
1:6 6:2 6:2 | |||||
14. | Jáger Matúš | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Benian Oskar | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Bohunčák Šimon | 32 16 8 SF F | ||
19. | Nemjo Filip | ||||
6:2 6:2 | |||||
20. | Ištok Marek | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Tarr Sebestyén | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Kurčík Adam | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Ovsijčuk Erik | 32 16 8 SF F | ||
27. | Urban Filip | ||||
5:7 7:5 6:3 | |||||
28. | Drozd Adam | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Sýkora Samuel | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Madej Jakub | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Vateha M. Madej J. | ||||
6:1 6:0 | |||||
2. | Kurčík A. Urban F. | 8 SF F | |||
3. | Benian O. Sýkora S. | ||||
6:2 6:2 | |||||
4. | Vasky J. Brejžek F. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 14 | ||||
2 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 32 | ||||
3 | Tindúr Rastislav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 75 | ||||
4 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | ||||
5 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 83 | ||||
6 | Bohunčák Šimon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 100 | ||||
7 | Ovsijčuk Erik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 114 | ||||
8 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 121 | ||||
9 | Brejžek Filip | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 127 | ||||
10 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 131 | ||||
11 | Kral Elias | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 139 | ||||
12 | Jáger Matúš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 149 | ||||
13 | Tarr Sebestyén | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | 169 | ||||
14 | Ištok Marek | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 169 | ||||
15 | Drozd Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 193 | ||||
16 | Urban Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
17 | Nemjo Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | |||||
18 | Sýkora Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
19 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
20 | Iľkovič Michal | 31.10.2021 !!! | 2006 | D-ch | TK Progres Prešov | |||||
21 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bartoš Oliver | 14. 08. 2020 11:45 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 230 | ||||
2 | Dióssy Šimon | 13. 08. 2020 21:56 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
3 | Gallo Peter | 12. 08. 2020 13:42 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | |||||
4 | Haľko Gregor | 13. 08. 2020 19:24 | 2007 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 95 | ||||
5 | Hanušovský Lukáš | 13. 08. 2020 07:57 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 42 | ||||
6 | Hlivjak Oliver | 12. 08. 2020 16:38 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 39 | ||||
7 | Ivan Marko | 13. 08. 2020 08:22 | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 9 | ||||
8 | Jánošík Timotej | 12. 08. 2020 22:05 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 131 | ||||
9 | Mattoš Adam | 13. 08. 2020 14:32 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 32 | ||||
10 | Medveď Maroš | 13. 08. 2020 20:16 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 52 | ||||
11 | Mikloš Matúš | 11. 08. 2020 09:42 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 175 | ||||
12 | Minarič David | 12. 08. 2020 21:41 | 2006 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 230 | ||||
13 | Pavliščík Richard | 12. 08. 2020 20:52 | 2006 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 79 | ||||
14 | Trojan Samuel | 12. 08. 2020 22:09 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
15 | Turek Sebastian | 15. 08. 2020 16:56 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 179 |