Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110039 - 1.TC Humenné | |||
Názov turnaja: | HUMENNÉ 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Chemlonská 2, Humenné | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pavlovčík Milan (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Tokoš Peter (K) | |||
Termín od: | 17.06.2020 | Termín do: | 19.06.2020 | |
Kontakt: | Ing. Milan Pavlovčík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903910526, | |||
Kontakt e-mail: | mip.ten@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 16.06.2020 8:30 | Chemlonská 2 Humenné |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 16.06.2020 8:40 | Chemlonská 2 Humenné |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Pavlovčík Milan, ZVR: Tokoš Peter
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Vateha Matúš | ||||
6:0 6:1 | |||||
2. | Ovsijčuk Erik | 32 16 8 SF F | |||
3. | Hlivjak Oliver | ||||
6:1 7:5 | |||||
4. | Sloboda Leon | 32 16 8 SF F | |||
5. | Lipa Lukáš | ||||
6:1 6:0 | |||||
6. | Madej Jakub | 32 16 8 SF F | |||
7. | Dióssy Šimon | ||||
3:6 6:1 6:1 | |||||
8. | Paulovčák Sebastián | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Madej J. Hlivjak O. | |||
6:3 6:1 | |||||
2. | Dióssy Š. Vasky J. | 8 SF F | |||
3. | Tarr S. Lipa L. | ||||
6:4 6:2 | |||||
4. | Goffa F. Goffa T. | 8 SF F | |||
5. | Varga D. Hadvab S. | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Sloboda L. Paulovčák S. | 8 SF F | |||
7. | Ovsijčuk E. Kačur D. | ||||
6:0 6:0 | |||||
8. | (2) | Jánošík T. Vateha M. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 14 | ||||
2 | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 15 | ||||
3 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 32 | ||||
4 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 39 | ||||
5 | Jakal Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 66 | ||||
6 | Ovsijčuk Erik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 114 | ||||
7 | Kačur Dominik | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 116 | ||||
8 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 121 | ||||
9 | Brejžek Filip | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 127 | ||||
10 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 131 | ||||
11 | Jánošík Timotej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 131 | ||||
12 | Tarr Sebestyén | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | 169 | ||||
13 | Hadvab Stanko | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 206 | ||||
14 | Varga Daniel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | 230 | ||||
15 | Goffa Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | 1.TC Humenné | |||||
16 | Sloboda Leon | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
17 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
18 | Lipa Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
19 | Mato Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TC Humenné | |||||
20 | Goffa Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TC Humenné |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Kral Elias | 15. 06. 2020 20:52 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 139 | ||||
2 | Kurčík Adam | 10. 05. 2020 21:35 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | ||||
3 | Riegel Alex | 07. 06. 2020 19:37 | 2006 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 97 | ||||
4 | Titko Timotej | 15. 06. 2020 15:03 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 16 |