Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110070 - TJT Michalovce | |||
Názov turnaja: | GMI MICHALOVCE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hviezdoslavova 1, Michalovce | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Janda Miroslav (C) | |||
Termín od: | 10.08.2020 | Termín do: | 13.08.2020 | |
Kontakt: | Miroslav Janda | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915917303, mobil - 0905981935, | |||
Kontakt e-mail: | mirojanda65@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 08. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 09.08.2020 8:30 | v mieste turnaja |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 09.08.2020 8:30 | v mieste turnaja |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Kičiň Ivan, ZVR: Janda Miroslav
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Jakubovič Xavier | ||||
6:3 7:6(1) | |||||
2. | Paulovčák Sebastián | 32 16 8 SF F | |||
3. | Dráb Filip | ||||
6:1 6:7(5) 6:1 | |||||
4. | Vaco Marek | 32 16 8 SF F | |||
5. | Balaščák Daniel | ||||
6:3 6:2 | |||||
6. | Poklemba Filip | 32 16 8 SF F | |||
7. | Kecskés Oliver | ||||
7:6(0) 6:3 | |||||
8. | Shilov George | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Paulovčák S. Poklemba F. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Drozd A. Ovsijčuk E. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Fičor O. Tarr S. | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Brejžek F. Haľko G. | ||||
6:0 6:1 | |||||
8. | Vaco M. Jankech M. | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | Hlivjak O. Jánošík T. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | Balaščák D. Dráb F. | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | Vasky J. Medveď M. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Kecskés O. Jakubovič X. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 8 | ||||
2 | Ivan Marko | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 9 | ||||
3 | Poklemba Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 10 | ||||
4 | Dráb Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 13 | ||||
5 | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 15 | ||||
6 | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 17 | ||||
7 | STZ | Balaščák Daniel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 20 | |||
8 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
9 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 23 | ||||
10 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 32 | ||||
11 | Mattoš Adam | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 32 | ||||
12 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 39 | ||||
13 | Fičor Oskar | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 43 | ||||
14 | USP | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 52 | |||
15 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | ||||
16 | Haľko Gregor | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 95 | ||||
17 | Ovsijčuk Erik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 114 | ||||
18 | Kačur Dominik | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 116 | ||||
19 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 121 | ||||
20 | Brejžek Filip | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 127 | ||||
21 | Jánošík Timotej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 131 | ||||
22 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 131 | ||||
23 | Jáger Matúš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 149 | ||||
24 | USP | Ištok Marek | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 169 | |||
25 | Tarr Sebestyén | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | 169 | ||||
26 | Drozd Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 193 | ||||
27 | Bartoš Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 230 | ||||
28 | USP | Lipa Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | ||||
29 | USP | Shilov George | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babušík Adam | 01. 08. 2020 09:23 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 44 | ||||
2 | Benian Oskar | 03. 08. 2020 14:42 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 83 | ||||
3 | Czinege Richard | 07. 08. 2020 12:55 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 58 | ||||
4 | Danko Peter | 05. 08. 2020 21:58 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 129 | ||||
5 | Dióssy Šimon | 08. 08. 2020 22:21 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
6 | Hanušovský Lukáš | 06. 08. 2020 19:33 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 42 | ||||
7 | Chren Patrik | 08. 08. 2020 04:22 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 5 | ||||
8 | Juriga Samuel | 08. 08. 2020 08:30 | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 11 | ||||
9 | Karovič Jaroslav | 07. 08. 2020 14:06 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 18 | ||||
10 | Kolodžej Filip | 05. 08. 2020 08:06 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
11 | Kral Elias | 08. 08. 2020 16:52 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 139 | ||||
12 | Markovič Matej | 07. 08. 2020 08:18 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 19 | ||||
13 | Melaga Samuel | 04. 08. 2020 21:57 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | ||||
14 | Naňo Marek | 08. 08. 2020 14:05 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 4 | ||||
15 | Paulovič Nikolas | 08. 08. 2020 13:59 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
16 | Pavliščík Richard | 08. 08. 2020 22:17 | 2006 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 79 | ||||
17 | Sýkora Samuel | 03. 08. 2020 17:53 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
18 | Titko Timotej | 29. 07. 2020 08:13 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 16 | ||||
19 | Trojan Samuel | 03. 08. 2020 11:33 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
20 | Valalik Christián | 09. 08. 2020 08:25 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | |||||
21 | Vateha Matúš | 07. 08. 2020 20:20 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 14 | ||||
22 | Vrba Miloslav | 04. 08. 2020 13:33 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 48 |