Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090064 - ŠA Trenčianske Teplice | |||
Názov turnaja: | O POHÁR ŠPORTOVEJ AKADÉMIE | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športový areál Baračka, ul. 17 novembra na Baračke, 914 51 Trenčianske Teplice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Ježík Daniel (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 20.06.2020 | Termín do: | 22.06.2020 | |
Kontakt: | Daniel Ježík | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0326553091, fax - 0326553098, mobil - 0903451982, | |||
Kontakt e-mail: | daniel@jezik.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 19.06.2020 18:00 | v mieste konania |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 19.06.2020 18:10 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ježík Daniel
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Hochel Lukáš | ||||
6:3 6:1 | |||||
2. | Pajtáš Dávid | 32 16 8 SF F | |||
3. | Rapant Gabriel | ||||
6:1 6:1 | |||||
4. | Žubor Samuel | 32 16 8 SF F | |||
5. | Sýkora Samuel | ||||
6:0 6:2 | |||||
6. | Németh Martin | 32 16 8 SF F | |||
7. | Benian Oskar | ||||
6:3 6:2 | |||||
8. | Vrba Miloslav | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 35 | ||||
2 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 48 | ||||
3 | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 71 | ||||
4 | Vrábel Martin | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TK Púchov | 78 | ||||
5 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 83 | ||||
6 | Žubor Samuel | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | ŠK MR TC Bánovce n/Bebravou | 83 | ||||
7 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 89 | ||||
8 | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 91 | ||||
9 | USP | Jaroška Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | |||
10 | Varjassy Filip | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TK Púchov | 129 | ||||
11 | Valko Samuel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 169 | ||||
12 | Grőpel Marco | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 183 | ||||
13 | Luhový Daniel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TK Púchov | 193 | ||||
14 | Faktor Max | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Šport Púchov | 210 | ||||
15 | Rapant Gabriel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenkur Trenčín | 218 | ||||
16 | Minarič David | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 230 | ||||
17 | Strmeň Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 230 | ||||
18 | Hanusek Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
19 | USP | Sýkora Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
20 | USP | Ferletjak Samuel | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK AS Trenčín | ||||
21 | USP | Paliesek Samuel | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Šport Púchov | ||||
22 | Pajtáš Dávid | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
23 | USP | Halás Vladimír | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | ||||
24 | USP | Bílik Oliver Róbert | 31.10.2020 !!! | 2007 | D-ch | TC Topoľčany |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babušík Adam | 18. 06. 2020 18:53 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 44 | ||||
2 | Balušík Branislav | 19. 06. 2020 08:19 | 2008 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 63 | ||||
3 | Gyén Gabriel | 16. 06. 2020 07:47 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
4 | Hanušovský Lukáš | 15. 06. 2020 20:19 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 42 | ||||
5 | Chmelár Timotej | 17. 06. 2020 06:37 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 91 | ||||
6 | Kardoš Alex | 12. 06. 2020 09:49 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 103 | ||||
7 | Lapšanský Alex | 13. 05. 2020 20:32 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 25 | ||||
8 | Luhový Ivan | 18. 06. 2020 22:23 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 140 | ||||
9 | Medveď Maroš | 18. 06. 2020 08:15 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 52 | ||||
10 | Mikuš Michal | 17. 06. 2020 09:19 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 86 | ||||
11 | Pös Matej | 11. 06. 2020 14:30 | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza | 64 | ||||
12 | Tankovič Tomáš | 17. 06. 2020 11:24 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
13 | Urbánoš Filip | 15. 06. 2020 23:31 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |