Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisový areál Janského 1, Spišská nová Ves | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 13.06.2020 | Termín do: | 16.06.2020 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 12.06.2020 9:00 | VsTZ |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 12.06.2020 9:00 | VsTZ |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Sedlák Vavrinec, ZVR: Sedlák Vavrinec, ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Ivan Marko | ||||
6:1 6:4 | |||||
2. | Balaščák Daniel | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Paulovčák S. Ivan M. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Tindúr R. Macák M. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Madej J. Mattoš A. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Trojan S. Gallo P. | ||||
6:1 6:1 | |||||
8. | Plencner J. Hudy F. | 16 8 SF F | |||
9. | Dióssy Š. Vasky J. | ||||
6:4 6:2 | |||||
10. | Pavliščík R. Hlivjak O. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Dráb F. Balaščák D. | 16 8 SF F | ||
13. | Török T. Šoltýs J. | ||||
7:5 6:1 | |||||
14. | Hlôška A. Chovančák M. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Vateha M. Titko T. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Ivan Marko | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 9 | ||||
2 | Dráb Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 13 | ||||
3 | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 14 | ||||
4 | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 15 | ||||
5 | Titko Timotej | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 16 | ||||
6 | Balaščák Daniel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 20 | ||||
7 | Mattoš Adam | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 32 | ||||
8 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 32 | ||||
9 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 39 | ||||
10 | Macák Milan | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 47 | ||||
11 | Jakal Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 66 | ||||
12 | Tindúr Rastislav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 75 | ||||
13 | Pavliščík Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 79 | ||||
14 | Šoltýs Jakub | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 106 | ||||
15 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 121 | ||||
16 | Brejžek Filip | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 127 | ||||
17 | Jánošík Timotej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 131 | ||||
18 | Kral Elias | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 139 | ||||
19 | USP | Chovančák Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 159 | |||
20 | Turek Sebastian | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 179 | ||||
21 | Török Timur | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 210 | ||||
22 | USP | Hlôška Alexander | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 230 | |||
23 | Bednár Adam | 31.10.2020 !!! | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 230 | ||||
24 | Pacák Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 230 | ||||
25 | Tatarko Dominik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC 92 Levoča | 230 | ||||
26 | Hudy Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 230 | ||||
27 | Gallo Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | |||||
28 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
29 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
30 | Plencner Johannes | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
31 | Horváth Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
32 | Nguyen Huu Minh Tri | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
33 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bartoš Oliver | 12. 06. 2020 08:48 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 230 | ||||
2 | Orinčák Marko | 14. 06. 2020 08:40 | 2008 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
3 | Tkáč Martin | 11. 06. 2020 06:53 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves |