Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovský Michal (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 01.08.2020 | Termín do: | 03.08.2020 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 31.07.2020 10:00 | Prokofievova 5 |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 31.07.2020 10:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Hrušovský Michal, ZVR: Šramková Lucia
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Vrba Miloslav | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Gyén Gabriel | ||||
6:4 6:4 | |||||
4. | Konderla Filip | 32 16 8 SF F | |||
5. | Sýkora Samuel | ||||
6:0 6:1 | |||||
6. | Jaškovič Filip | 32 16 8 SF F | |||
7. | Kucharek Filip | ||||
6:0 6:1 | |||||
8. | (5-8) | Danko Peter | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Arva Sebastian | |||
6:2 6:2 | |||||
10. | Srpoň Martin | 32 16 8 SF F | |||
11. | Chren Lukáš | ||||
6:2 6:3 | |||||
12. | Grendel Adam | 32 16 8 SF F | |||
13. | Talian Patrik | ||||
6:4 6:0 | |||||
14. | Staš Peter | 32 16 8 SF F | |||
15. | Fašung Tomáš | ||||
6:2 6:4 | |||||
16. | (5-8) | Adamko Jakub | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Deen Mojmír | |||
1:6 6:2 7:6(5) | |||||
18. | Nagy Damian | 32 16 8 SF F | |||
19. | Jendrejský Nicolas | ||||
4:6 6:4 7:6(3) | |||||
20. | Vavro Dominik | 32 16 8 SF F | |||
21. | Urban Filip | ||||
6:0 6:4 | |||||
22. | Matušík Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
23. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
skr | |||||
24. | (3-4) | Kurčík Adam | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Kovář Gregor | |||
6:2 6:4 | |||||
26. | Jasenák Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
27. | Pregerson Luke | ||||
6:0 6:0 | |||||
28. | Richter Patrik | 32 16 8 SF F | |||
29. | Guyer Tristan | ||||
6:0 6:0 | |||||
30. | Ivashko Maksym | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Németh Martin | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Chren L. Ivashko M. | ||||
6:1 6:2 | |||||
2. | Konderla F. Richter P. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 48 | ||||
2 | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 71 | ||||
3 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | ||||
4 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 89 | ||||
5 | Adamko Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 97 | ||||
6 | Kovář Gregor | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 116 | ||||
7 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 129 | ||||
8 | Deen Mojmír | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 131 | ||||
9 | USP | Nagy Damian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | |||
10 | USP | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 179 | |||
11 | Grendel Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 183 | ||||
12 | Fašung Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 202 | ||||
13 | USP | Vavro Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 210 | |||
14 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 210 | ||||
15 | Richter Patrik | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 218 | ||||
16 | Talian Patrik | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 230 | ||||
17 | Urban Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
18 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 230 | ||||
19 | Jaškovič Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
20 | Ivashko Maksym | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
21 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
22 | Guyer Tristan | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TK ŠTK Šamorín | |||||
23 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
24 | Sýkora Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
25 | USP | Staš Peter | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
26 | USP | Pregerson Luke | 31.10.2021 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||
27 | USP | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
28 | USP | Gyén Gabriel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | ||||
29 | USP | Kucharek Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
30 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Czinege Richard | 30. 07. 2020 20:20 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 58 | ||||
2 | Gazzi Jan Dario | 31. 07. 2020 07:04 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
3 | Halás Vladimír | 28. 07. 2020 08:19 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | |||||
4 | Hanusek Filip | 28. 07. 2020 22:10 | 2007 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
5 | Jaroščák Maximilián | 10. 07. 2020 21:49 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 37 | ||||
6 | Jonáš Teo | 27. 07. 2020 07:41 | 2007 | D-ch | VTC Pezinok | |||||
7 | Kardoš Alex | 24. 06. 2020 10:59 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 103 | ||||
8 | Kostoláni Alex | 29. 06. 2020 09:53 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 49 | ||||
9 | Krahulec Martin | 20. 07. 2020 14:51 | 2008 | D-ch | TK Senica | 75 | ||||
10 | Linhart Martin | 27. 07. 2020 20:42 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 73 | ||||
11 | Minarič David | 27. 07. 2020 21:28 | 2006 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 230 | ||||
12 | Sarouphim Jean Pierre | 24. 07. 2020 07:45 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
13 | Slávik Daniel | 01. 08. 2020 20:59 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 218 | ||||
14 | Štefány Jakub | 28. 07. 2020 18:32 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
15 | Tankovič Tomáš | 26. 07. 2020 17:04 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
16 | Vozár Samuel | 30. 07. 2020 11:14 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 230 |