Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | HM BRATISLAVA TOUR 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysáková 1, Bratislava 84102 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 30.11.2019 | Termín do: | 02.12.2019 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 11. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 29.11.2019 8:30 | Lysáková ulica 1, Ba |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 29.11.2019 8:30 | Lysáková ulica 1, Ba |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Radovan Paluš, ZVR: Michal Vavro
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Poklemba Filip | |||
6:3 6:3 | |||||
2. | Bairo Dylan | 32 16 8 SF F | |||
3. | Sarouphim Jean Pierre | ||||
5:7 6:1 10:6 | |||||
4. | Srpoň Martin | 32 16 8 SF F | |||
5. | Chren Lukáš | ||||
6:3 6:1 | |||||
6. | Čech Alex | 32 16 8 SF F | |||
7. | Vozár Samuel | ||||
6:2 6:1 | |||||
8. | (5-8) | Lapšanský Alex | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Karasz Milan | |||
6:0 6:1 | |||||
10. | Németh Martin | 32 16 8 SF F | |||
11. | Minarič David | ||||
6:0 6:0 | |||||
12. | Babušík Adam | 32 16 8 SF F | |||
13. | Hubinský Július | ||||
6:3 6:2 | |||||
14. | Adamko Jakub | 32 16 8 SF F | |||
15. | Fičor Oskar | ||||
6:3 6:4 | |||||
16. | (5-8) | Hron Alex Maximilián | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Bušniak Michal | |||
6:2 6:2 | |||||
18. | Guzmický Dominik | 32 16 8 SF F | |||
19. | Linhart Martin | ||||
6:2 6:1 | |||||
20. | Benian Oskar | 32 16 8 SF F | |||
21. | Kurčík Adam | ||||
6:4 6:2 | |||||
22. | Arva Sebastian | 32 16 8 SF F | |||
23. | Bekéni Marko | ||||
6:2 6:3 | |||||
24. | (3-4) | Karovič Jaroslav | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Kohút Alex | |||
6:0 6:1 | |||||
26. | Jaroščák Maximilián | 32 16 8 SF F | |||
27. | Volník Nicholas | ||||
6:2 6:0 | |||||
28. | Jaškovič Filip | 32 16 8 SF F | |||
29. | Strašil Tomáš | ||||
6:1 6:3 | |||||
30. | Vrba Miloslav | 32 16 8 SF F | |||
31. | Černák Marcus | ||||
6:0 6:0 | |||||
32. | (2) | Paulovič Nikolas | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Paulovič N. Karovič J. | ||||
6:7(6) 6:1 10:6 | |||||
2. | Poklemba F. Linhart M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Poklemba Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 10 | ||||
2 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
3 | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 18 | ||||
4 | USP | Karasz Milan | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Spartak Komárno | 22 | |||
5 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
6 | Lapšanský Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 25 | ||||
7 | Bušniak Michal | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 26 | ||||
8 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 30 | ||||
9 | Sarouphim Jean Pierre | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
10 | Jaroščák Maximilián | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 37 | ||||
11 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 38 | ||||
12 | Fičor Oskar | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 43 | ||||
13 | Babušík Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 44 | ||||
14 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 48 | ||||
15 | USP | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 51 | |||
16 | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 52 | ||||
17 | USP | Bairo Dylan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 56 | |||
18 | USP | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 68 | |||
19 | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 71 | ||||
20 | Linhart Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 73 | ||||
21 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | ||||
22 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 83 | ||||
23 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 89 | ||||
24 | USP | Adamko Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 97 | |||
25 | Čech Alex | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 116 | ||||
26 | Černák Marcus | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 146 | ||||
27 | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 179 | ||||
28 | USP | Bekéni Marko | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 230 | |||
29 | USP | Minarič David | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 230 | |||
30 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 230 | ||||
31 | USP | Jaškovič Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | |||
32 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kostoláni Alex | 19. 11. 2019 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 49 | |||||
2 | Jeník Šimon | 18. 11. 2019 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 62 | |||||
3 | Deen Mojmír | 19. 11. 2019 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 131 | |||||
4 | Nagy Damian | 27. 11. 2019 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | |||||
5 | Grendel Adam | 18. 11. 2019 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 183 | |||||
6 | Shilov George | 20. 11. 2019 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bognár Simon | 25. 11. 2019 18:35 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | ||||
2 | Fašung Tomáš | 28. 11. 2019 23:28 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 202 | ||||
3 | Hanušovský Lukáš | 26. 11. 2019 09:41 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 42 | ||||
4 | Jankech Michael | 25. 11. 2019 20:41 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 23 | ||||
5 | Kratka Maximilian | 24. 11. 2019 20:25 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 34 | ||||
6 | Letavay Matej | 28. 11. 2019 21:12 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 27 | ||||
7 | Sýkora Samuel | 27. 11. 2019 09:37 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
8 | Tankovič Tomáš | 19. 11. 2019 21:46 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
9 | Vaco Marek | 26. 11. 2019 15:15 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
10 | Žubor Samuel | 27. 11. 2019 18:58 | 2007 | D-ch | ŠK MR TC Bánovce n/Bebravou | 83 |