Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090087 - TK HSC Piešťany | |||
Názov turnaja: | SEPS Cup | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šimo Pavol (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Stevič Kristián (C) | |||
Termín od: | 10.07.2020 | Termín do: | 13.07.2020 | |
Kontakt: | Pavol Šimo | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903506086, | |||
Kontakt e-mail: | bausanit@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 09.07.2020 10:00 | HS Centrum Piešťany |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 09.07.2020 10:00 | HS Centrum Piešťany |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Šimo Pavol, ZVR: Stevič Kristián
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Vaco Marek | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Valko Samuel | ||||
6:0 6:3 | |||||
4. | Srpoň Martin | 32 16 8 SF F | |||
5. | Grőpel Marco | ||||
6:1 6:4 | |||||
6. | Pregerson Luke | 32 16 8 SF F | |||
7. | Kurčík Adam | ||||
6:0 6:2 | |||||
8. | (5-8) | Czinege Richard | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Hochel Lukáš | |||
7:6(5) 3:6 6:2 | |||||
10. | Urban Filip | 32 16 8 SF F | |||
11. | Strašil Tomáš | ||||
6:0 6:0 | |||||
12. | Kulich Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
13. | Grendel Adam | ||||
6:3 6:1 | |||||
14. | Fano Alex Adam | 32 16 8 SF F | |||
15. | Arva Sebastian | ||||
6:0 6:0 | |||||
16. | (5-8) | Guzmický Dominik | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | odhlásený 2 po vyžrebovaní | |||
18. | Kardoš Alex | 32 16 8 SF F | |||
19. | Slašťan Tomáš | ||||
6:4 6:1 | |||||
20. | Jaroška Adam | 32 16 8 SF F | |||
21. | Gyén Gabriel | ||||
6:3 6:0 | |||||
22. | Solčan Adam | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Volník Nicholas | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Vrba Miloslav | |||
6:0 6:0 | |||||
26. | Móc Samuel | 32 16 8 SF F | |||
27. | Gombár Adam | ||||
28. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
29. | Benian Oskar | ||||
6:4 6:0 | |||||
30. | Németh Martin | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Hron Alex Maximilián | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
2 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 30 | ||||
3 | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 35 | ||||
4 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 38 | ||||
5 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 48 | ||||
6 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 51 | ||||
7 | Czinege Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 58 | ||||
8 | Solčan Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 59 | ||||
9 | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 68 | ||||
10 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 68 | ||||
11 | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 71 | ||||
12 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | ||||
13 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 83 | ||||
14 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 89 | ||||
15 | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 91 | ||||
16 | Kardoš Alex | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 103 | ||||
17 | Jaroška Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | ||||
18 | Valko Samuel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 169 | ||||
19 | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 179 | ||||
20 | Grőpel Marco | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 183 | ||||
21 | Grendel Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 183 | ||||
22 | Gombár Adam | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 230 | ||||
23 | Urban Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
24 | Pregerson Luke | 31.10.2021 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
25 | Móc Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza | |||||
26 | Gyén Gabriel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
27 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
28 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
29 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babušík Adam | 09. 07. 2020 06:50 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 44 | ||||
2 | Bairo Dylan | 07. 07. 2020 15:19 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 56 | ||||
3 | Bíly Pavol | 21. 06. 2020 14:45 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 72 | ||||
4 | Bognár Simon | 06. 07. 2020 19:42 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | ||||
5 | Čech Alex | 08. 07. 2020 20:41 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 116 | ||||
6 | Fašung Tomáš | 08. 07. 2020 23:27 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 202 | ||||
7 | Ferletjak Samuel | 24. 06. 2020 12:51 | 2006 | D-ch | TK AS Trenčín | |||||
8 | Fičor Oskar | 08. 07. 2020 17:22 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 43 | ||||
9 | Halás Vladimír | 07. 07. 2020 14:07 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | |||||
10 | Hanusek Filip | 09. 07. 2020 08:07 | 2007 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
11 | Hanušovský Lukáš | 08. 07. 2020 07:26 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 42 | ||||
12 | Ivashko Maksym | 07. 07. 2020 11:35 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
13 | Jankech Michael | 07. 07. 2020 11:59 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 23 | ||||
14 | Jaroščák Maximilián | 08. 07. 2020 17:48 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 37 | ||||
15 | Jendrejský Nicolas | 08. 07. 2020 06:57 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
16 | Jeník Šimon | 01. 07. 2020 10:52 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 62 | ||||
17 | Juriga Samuel | 09. 07. 2020 08:08 | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 11 | ||||
18 | Kabzáni Krištof | 10. 07. 2020 12:24 | 2007 | D-ch | AŠK Skalica | 70 | ||||
19 | Karasz Milan | 06. 07. 2020 10:57 | 2006 | D-ch | TK Spartak Komárno | 22 | ||||
20 | Kostoláni Alex | 04. 07. 2020 14:21 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 49 | ||||
21 | Krahulec Martin | 09. 07. 2020 07:53 | 2008 | D-ch | TK Senica | 75 | ||||
22 | Krcho Dávid | 08. 07. 2020 22:11 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 28 | ||||
23 | Lipták Matej | 08. 07. 2020 17:49 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
24 | Maruniak Matej | 08. 07. 2020 16:05 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 74 | ||||
25 | Rapant Gabriel | 09. 06. 2020 15:25 | 2007 | D-ch | TK Tenkur Trenčín | 218 | ||||
26 | Richter Patrik | 08. 07. 2020 10:34 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 218 | ||||
27 | Sarouphim Jean Pierre | 05. 07. 2020 20:11 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
28 | Škubla Adam | 08. 07. 2020 22:20 | 2007 | D-ch | ŠKM Nádeje Trakovice | 230 | ||||
29 | Suchan David | 11. 07. 2020 09:59 | 2007 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 59 | ||||
30 | Sýkora Samuel | 09. 07. 2020 08:50 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
31 | Tankovič Tomáš | 06. 07. 2020 23:37 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
32 | Vozár Samuel | 08. 07. 2020 19:26 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 230 |