Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100013 - TK Ružomberok | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Ružomberok , Makovického 26,03401, Ružomberok | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Dujava Dušan (C) | |||
Termín od: | 20.06.2020 | Termín do: | 22.06.2020 | |
Kontakt: | Jozef Virág | |||
Kontakt tel.: | mobil - 905160969, | |||
Kontakt e-mail: | rbktenis@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 19.06.2020 9:00 | TK Ružomberok |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 19.06.2020 9:00 | TK Ružomberok |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie, útecha CH/D
VR: Madliak Martin, ZVR: Dujava Dušan
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Letavay Matej | ||||
6:0 6:0 | |||||
2. | Kováč Tobias | 32 16 8 SF F | |||
3. | Brinza Tibor | ||||
6:1 6:3 | |||||
4. | Medveď Maroš | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Medveď M. Letavay M. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Kavacký F. Brodňan J. | ||||
6:0 6:3 | |||||
4. | Gallo S. Slašťan T. | 8 SF F | |||
5. | Perháč P. Kováč T. | ||||
7:6(5) 6:4 | |||||
6. | Frátrik A. Paľko A. | 8 SF F | |||
7. | Madliak M. Chmelický P. | ||||
6:0 6:0 | |||||
8. | (2) | Brinza T. Makónyi M. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 27 | ||||
2 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 52 | ||||
3 | USP | Brinza Tibor | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 59 | |||
4 | Kováč Tobias | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 77 | ||||
5 | Kavacký Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 91 | ||||
6 | Šemrinec Noel Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 100 | ||||
7 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 114 | ||||
8 | Jačmeník Martin | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | STK Martin Priekopa | 116 | ||||
9 | Makónyi Matúš | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TK Ružomberok | 131 | ||||
10 | Brodňan Jakub | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 140 | ||||
11 | USP | Perháč Peter | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK MŠK Žiar nad Hronom | 149 | |||
12 | Jáger Matúš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 149 | ||||
13 | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 179 | ||||
14 | Madliak Martin | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Ružomberok | 218 | ||||
15 | Chmelický Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Ružomberok | 230 | ||||
16 | Frátrik Adam | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Žilina | 230 | ||||
17 | Matej Matúš | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | LTK Liptovský Mikuláš | |||||
18 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babušík Adam | 18. 06. 2020 18:54 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 44 | ||||
2 | Benian Oskar | 08. 06. 2020 13:47 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 83 | ||||
3 | Béreš Tadeáš | 17. 06. 2020 22:22 | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
4 | Hogh Timotej | 19. 06. 2020 08:34 | 2006 | D-ch | TK MŠK Žiar nad Hronom | 82 | ||||
5 | Karas Jozef | 17. 06. 2020 10:31 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
6 | Kulich Lukáš | 18. 06. 2020 22:19 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 91 | ||||
7 | Lübeck Filip | 19. 06. 2020 08:07 | 2008 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 159 | ||||
8 | Minarič David | 17. 06. 2020 17:54 | 2006 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 230 | ||||
9 | Móc Samuel | 19. 06. 2020 08:25 | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza | |||||
10 | Sýkora Samuel | 18. 06. 2020 17:59 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
11 | Tankovič Tomáš | 17. 06. 2020 11:22 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
12 | Trojan Samuel | 17. 06. 2020 07:51 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
13 | Urbánoš Filip | 18. 06. 2020 16:21 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
14 | Valko Samuel | 09. 06. 2020 09:19 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 169 | ||||
15 | Vozár Samuel | 18. 06. 2020 12:16 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 230 | ||||
16 | Vrba Miloslav | 07. 06. 2020 04:51 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 48 |