Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080105 - JH Tenis Akadémia Bratislava | |||
Názov turnaja: | JHTA CUP 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lovinského 43, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kyselovič Michal (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | neregistrovaný rozhodca (A) | |||
Termín od: | 29.06.2020 | Termín do: | 01.07.2020 | |
Kontakt: | Matej Búřil | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904301301, | |||
Kontakt e-mail: | burilmatej@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 29.06.2020 12:30 | V mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 29.06.2020 8:30 | V mieste konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Benian O. Vrba M. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Tóth T. Pregerson L. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Jeník Š. Čech A. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Hanusek F. Vozár S. | ||||
skr | |||||
8. | Sýkora S. Kurčík A. | 16 8 SF F | |||
9. | Krajčír S. Valko S. | ||||
3:6 6:2 10:8 | |||||
10. | Grendel A. Staš P. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Adamko J. Roest L. | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
14. | Srpoň M. Strašil T. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Arva S. Németh M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 48 | ||||
2 | Jeník Šimon | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 62 | ||||
3 | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 68 | ||||
4 | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 71 | ||||
5 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | ||||
6 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 83 | ||||
7 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 89 | ||||
8 | Adamko Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 97 | ||||
9 | Roest Luc Paulus | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 106 | ||||
10 | Čech Alex | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 116 | ||||
11 | Nagy Damian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | ||||
12 | Valko Samuel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 169 | ||||
13 | Grendel Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 183 | ||||
14 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 230 | ||||
15 | Minarič David | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 230 | ||||
16 | Tankovič Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
17 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
18 | Staš Peter | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
19 | Tóth Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
20 | Sýkora Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
21 | Pregerson Luke | 31.10.2021 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
22 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
23 | USP | Hanusek Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||
24 | USP | Guyer Tristan | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TK ŠTK Šamorín | ||||
25 | Krajčír Samuel Alexander | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Danko Peter | 12. 05. 2020 18:39 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 129 | ||||
2 | Fašung Tomáš | 27. 06. 2020 22:40 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 202 | ||||
3 | Gazzi Jan Dario | 29. 06. 2020 12:42 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
4 | Gyén Gabriel | 25. 06. 2020 12:53 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
5 | Halás Vladimír | 28. 06. 2020 01:31 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | |||||
6 | Chmelár Timotej | 24. 06. 2020 06:57 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 91 | ||||
7 | Ivashko Maksym | 10. 06. 2020 20:24 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
8 | Jaroščák Maximilián | 27. 06. 2020 15:10 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 37 | ||||
9 | Jaškovič Filip | 27. 06. 2020 20:14 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
10 | Konderla Filip | 22. 06. 2020 06:35 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 210 | ||||
11 | Matunák Martin | 27. 06. 2020 16:13 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 85 | ||||
12 | Pajtáš Dávid | 21. 06. 2020 21:34 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
13 | Sarouphim Jean Pierre | 13. 06. 2020 18:48 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
14 | Slašťan Tomáš | 27. 06. 2020 20:34 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 179 | ||||
15 | Štefány Jakub | 27. 06. 2020 14:02 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
16 | Talian Patrik | 10. 06. 2020 19:59 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 230 | ||||
17 | Urbánoš Filip | 17. 06. 2020 21:45 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |