Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080001 - TK Slovan Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Odbojárov 3, 831 04 Bratislava | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Škoda Tomáš (A) | |||
Termín od: | 13.06.2020 | Termín do: | 16.06.2020 | |
Kontakt: | JUDr. Radomíra Zrubáková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903/703300, | |||
Kontakt e-mail: | zrubakova@tkslovan.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 12.06.2020 9:00 | BTZ |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 12.06.2020 9:00 | BTZ |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
Tieto majstrovstvá regiónu sú dotované loptami STZ a BTZ.
VR: Hasaj Ján, ZVR: Škoda Tomáš
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Chren P. Poklemba F. | ||||
6:2 6:3 | |||||
2. | Karovič J. Paulovič N. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 5 | ||||
2 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 8 | ||||
3 | Poklemba Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 10 | ||||
4 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
5 | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 18 | ||||
6 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
7 | Bušniak Michal | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 26 | ||||
8 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 30 | ||||
9 | Sarouphim Jean Pierre | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
10 | Jaroščák Maximilián | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 37 | ||||
11 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 38 | ||||
12 | Fičor Oskar | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 43 | ||||
13 | Babušík Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 44 | ||||
14 | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 52 | ||||
15 | Jeník Šimon | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 62 | ||||
16 | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 68 | ||||
17 | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 71 | ||||
18 | Linhart Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 73 | ||||
19 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | ||||
20 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 83 | ||||
21 | Matunák Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 85 | ||||
22 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 89 | ||||
23 | Adamko Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 97 | ||||
24 | Čech Alex | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 116 | ||||
25 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 129 | ||||
26 | Deen Mojmír | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 131 | ||||
27 | Černák Marcus | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 146 | ||||
28 | Nagy Damian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | ||||
29 | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 179 | ||||
30 | Grendel Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 183 | ||||
31 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 230 | ||||
32 | Talian Patrik | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 230 | ||||
33 | Tankovič Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
34 | Jaškovič Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
35 | Sýkora Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
36 | Lipták Matej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
37 | Hanusek Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
38 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
39 | Staš Peter | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Richter Patrik | 07. 06. 2020 23:19 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 218 | ||||
2 | Roest Luc Paulus | 12. 06. 2020 08:09 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 106 | ||||
3 | Štefány Jakub | 11. 06. 2020 22:40 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava |