tlač: pavúk 2 | pavúk 4
Detail oficiálnej TL pre rok 2020
| Stredoslovenský region |
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov |
Názov turnaja: | ODEMA CUP |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody 1926/4, 020 01 Púchov |
Trieda: | Turnaje triedy "C" | | Povrch: | Antuka |
Vrchný rozhodca: | Šobáň Peter (A) | | Počet dvorcov: | 5 |
Zástupca rozhodcu: | Luhový Ivan (A) | | | |
Termín od: | 25.07.2020 | | Termín do: | 27.07.2020 |
Kontakt: | Martina Chovancová |
Kontakt tel.: | byt - 0918646129, dv. - 0948816270, mobil - 0918646129, |
Kontakt e-mail: | martina@sportaqua.sk |
| Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 24.07.2020 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 24.07.2020 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Šobáň Peter, ZVR: Luhový Ivan
Náhradníci prihlásení po termíne |
| meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR |
1 | Markovič Matej | 25. 07. 2020 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | | 19 |
Odhlásení hráči |
| meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR |
1 | Arva Sebastian | 19. 07. 2020 07:35 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | | 89 |
2 | Drozd Adam | 23. 07. 2020 10:15 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | | 193 |
3 | Fičor Oskar | 23. 07. 2020 18:30 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | | 43 |
4 | Hanušovský Lukáš | 23. 07. 2020 13:26 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | | 42 |
5 | Hron Alex Maximilián | 23. 07. 2020 22:38 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | | 30 |
6 | Chmelár Timotej | 20. 07. 2020 10:51 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | | 91 |
7 | Ivashko Maksym | 20. 07. 2020 07:32 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | | |
8 | Jankech Michael | 19. 07. 2020 18:27 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | | 23 |
9 | Krcho Dávid | 02. 07. 2020 15:04 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | | 28 |
10 | Luhový Daniel | 08. 07. 2020 06:56 | 2006 | D-ch | TK Púchov | | 193 |
11 | Minarič David | 21. 07. 2020 20:07 | 2006 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | | 230 |
12 | Nagy Damian | 22. 07. 2020 18:53 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | | 159 |
13 | Solčan Adam | 19. 07. 2020 16:25 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | | 59 |
14 | Strmeň Tomáš | 23. 07. 2020 21:50 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | | 230 |
15 | Suchan David | 23. 07. 2020 20:40 | 2007 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | | 59 |
16 | Šuchter Martin | 22. 07. 2020 10:18 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | | 131 |
17 | Sýkora Samuel | 23. 07. 2020 17:15 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | | |
18 | Tankovič Tomáš | 20. 07. 2020 18:25 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | | 230 |
19 | Varjassy Filip | 01. 07. 2020 08:26 | 2006 | D-ch | TK Púchov | | 129 |
20 | Vrábel Martin | 21. 07. 2020 08:35 | 2006 | D-ch | TK Púchov | | 78 |
21 | Žikla Kristián | 23. 07. 2020 18:09 | 2008 | D-ch | TK Žilina | | 106 |