| Stredoslovenský region |
Usporiadateľ: | 100095 - TK TENNis FUN B.Bystrica |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Trieda SNP 53, 97401 Banská Bystrica |
Trieda: | Turnaje triedy "C" | | Povrch: | Antuka |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | | Počet dvorcov: | 6 |
Zástupca rozhodcu: | Uram Ivan (C) | | | |
Termín od: | 24.06.2020 | | Termín do: | 26.06.2020 |
Kontakt: | Mgr. Ivan Uram |
Kontakt tel.: | mobil - 0915086665, |
Kontakt e-mail: | ivouram@centrum.sk |
| Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 23.06.2020 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 23.06.2020 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
POZOR!!! Hrať sa bude v B.Bystrici, Trieda SNP 53 a J.M.Hurbana 3. Po vyžrebovaní bude zverejnený rozpis jednotlivých zápasov .
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Regendová Dagmar, ZVR: Uram Ivan
Hlavná súťaž |
| WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR |
1 | | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | | 14 |
2 | | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | | 21 |
3 | USP | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | | 23 |
4 | | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | | 27 |
5 | | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | | 29 |
6 | | Matula Ján | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | | 41 |
7 | | Hanušovský Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | | 42 |
8 | | Macák Milan | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | | 47 |
9 | | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | | 48 |
10 | | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | | 52 |
11 | USP | Brinza Tibor | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | | 59 |
12 | | Kováč Tobias | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | | 77 |
13 | | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | | 79 |
14 | USP | Tarač Ramon | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | | 89 |
15 | | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | | 91 |
16 | | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | | 114 |
17 | | Makónyi Matúš | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TK Ružomberok | | 131 |
18 | | Jáger Matúš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | | 149 |
19 | | Perháč Peter | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK MŠK Žiar nad Hronom | | 149 |
20 | | Lübeck Filip | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | | 159 |
21 | | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | | 179 |
22 | USP | Grendel Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | | 183 |
23 | | Minarič David | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | | 230 |
24 | | Sýkora Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | | |
25 | | Béreš Tadeáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | | |
26 | | Móc Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza | | |
27 | USP | Varšo Michal | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Hradová Lučenec | | |
28 | | Paulíny Filip | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Hradová Lučenec | | |
29 | | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | | |
30 | USP | Hanusek Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slovan Bratislava | | |