Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Názov turnaja: | TK ŽILINA 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 01 Žilina | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kališ Branislav (B) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Bača Michal (C) | |||
Termín od: | 18.07.2020 | Termín do: | 21.07.2020 | |
Kontakt: | Ing. Branislav Kališ | |||
Kontakt tel.: | dv. - 041/2861217, mobil - 0908526436, | |||
Kontakt e-mail: | branislavkalis@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 17.07.2020 10:00 | TK Žilina |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 17.07.2020 10:00 | TK Žilina |
Poznámky:
ubytovanie, rozpis, správa, vyhodnotenie
časový harmonogram nájdete na www.tkzilina.sk
VR: Kališ Branislav, ZVR: Bača Michal
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Paulovič N. Chren P. | ||||
7:5 6:2 | |||||
2. | Balaščák D. Dráb F. | 16 8 SF F | |||
3. | Vaco M. Hulín P. | ||||
6:4 6:0 | |||||
4. | Jánošík T. Hlivjak O. | 16 8 SF F | |||
5. | Paulovčák S. Kecskés O. | ||||
6:3 6:1 | |||||
6. | Markovič M. Poklemba F. | 16 8 SF F | |||
7. | Hron A. Bušniak M. | ||||
6:2 7:6(1) | |||||
8. | Juriga S. Jakubovič X. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Naňo Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 4 | ||||
2 | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 5 | ||||
3 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 7 | ||||
4 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 8 | ||||
5 | Poklemba Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 10 | ||||
6 | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 11 | ||||
7 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
8 | USP | Dráb Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 13 | |||
9 | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 14 | ||||
10 | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 15 | ||||
11 | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 17 | ||||
12 | Balaščák Daniel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 20 | ||||
13 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
14 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 23 | ||||
15 | Bušniak Michal | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 26 | ||||
16 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 27 | ||||
17 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 30 | ||||
18 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 38 | ||||
19 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 39 | ||||
20 | Matula Ján | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 41 | ||||
21 | Hanušovský Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 42 | ||||
22 | Babušík Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 44 | ||||
23 | Kostoláni Alex | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 49 | ||||
24 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 51 | ||||
25 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 52 | ||||
26 | Solčan Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 59 | ||||
27 | Suchan David | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 59 | ||||
28 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 72 | ||||
29 | Matunák Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 85 | ||||
30 | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 91 | ||||
31 | Kavacký Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 91 | ||||
32 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 114 | ||||
33 | USP | Jánošík Timotej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 131 | |||
34 | Makónyi Matúš | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TK Ružomberok | 131 | ||||
35 | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 179 | ||||
36 | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 202 | ||||
37 | STZ | Shilov George | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
38 | STZ | Lipták Matej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||
39 | USP | Herman Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | ||||
40 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Markovič Matej | 18. 07. 2020 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 19 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bairo Dylan | 16. 07. 2020 08:34 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 56 | ||||
2 | Balušík Branislav | 13. 07. 2020 14:20 | 2008 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 63 | ||||
3 | Bartoš Oliver | 16. 07. 2020 23:29 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 230 | ||||
4 | Benian Oskar | 13. 07. 2020 07:04 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 83 | ||||
5 | Bognár Simon | 17. 07. 2020 21:33 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | ||||
6 | Fičor Oskar | 16. 07. 2020 13:26 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 43 | ||||
7 | Hanusek Filip | 10. 07. 2020 14:44 | 2007 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
8 | Chmelár Timotej | 16. 07. 2020 11:52 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 91 | ||||
9 | Ivan Marko | 17. 07. 2020 08:49 | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 9 | ||||
10 | Ivashko Maksym | 08. 07. 2020 21:41 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
11 | Karovič Jaroslav | 28. 06. 2020 12:52 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 18 | ||||
12 | Kohút Alex | 11. 07. 2020 18:46 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
13 | Krcho Dávid | 15. 07. 2020 17:59 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 28 | ||||
14 | Kriško Radovan | 28. 06. 2020 18:33 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 64 | ||||
15 | Maruniak Matej | 15. 07. 2020 19:44 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 74 | ||||
16 | Mattoš Adam | 13. 07. 2020 13:23 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 32 | ||||
17 | Medveď Jakub | 16. 07. 2020 16:03 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 6 | ||||
18 | Melaga Samuel | 16. 07. 2020 20:56 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | ||||
19 | Mikuš Michal | 17. 07. 2020 07:24 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 86 | ||||
20 | Minarič David | 16. 07. 2020 18:04 | 2006 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 230 | ||||
21 | Móc Samuel | 16. 07. 2020 21:34 | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza | |||||
22 | Paulík Martin | 10. 07. 2020 21:22 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 2 | ||||
23 | Pavliščík Richard | 16. 07. 2020 23:16 | 2006 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 79 | ||||
24 | Sýkora Samuel | 17. 07. 2020 08:58 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
25 | Talajka Tomáš | 17. 07. 2020 06:17 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 3 | ||||
26 | Tankovič Tomáš | 13. 07. 2020 14:44 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
27 | Titko Timotej | 01. 07. 2020 11:14 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 16 | ||||
28 | Urban Filip | 28. 06. 2020 07:39 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
29 | Vancu Adrian | 14. 07. 2020 22:50 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | |||||
30 | Vrba Miloslav | 12. 07. 2020 22:04 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 48 |