Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100057 - TK Kysucké Nové Mesto | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Kysucké Nové Mesto, Nábrežná 2955 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Drexler Boris (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Kubíková Nikola (C) | |||
Termín od: | 18.01.2020 | Termín do: | 20.01.2020 | |
Kontakt: | Boris Drexler | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915844254, | |||
Kontakt e-mail: | drexob@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 01. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 17.01.2020 10:00 | TK KNM |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Drexler Boris, ZVR: Kubíková Nikola
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Vrba Miloslav | ||||
6:2 6:3 | |||||
2. | Benian Oskar | 32 16 8 SF F | |||
3. | Ferletjak Samuel | ||||
3:6 6:2 10:6 | |||||
4. | Brinza Tibor | 32 16 8 SF F | |||
5. | Medveď Maroš | ||||
6:0 6:3 | |||||
6. | Urbánoš Filip | 32 16 8 SF F | |||
7. | Tankovič Tomáš | ||||
6:4 6:3 | |||||
8. | Németh Martin | 32 16 8 SF F | |||
9. | Strašil Tomáš | ||||
6:0 6:0 | |||||
10. | Strmeň Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
11. | Rapant Gabriel | ||||
6:0 6:0 | |||||
12. | Matula Jakub | 32 16 8 SF F | |||
13. | Pös Matej | ||||
6:3 6:4 | |||||
14. | Sýkora Samuel | 32 16 8 SF F | |||
15. | Grendel Adam | ||||
6:0 6:0 | |||||
16. | Kostoláni Alex | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Medveď M. Brinza T. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Urbánoš F. Sýkora S. | ||||
0:6 6:0 10:3 | |||||
4. | Németh M. Grendel A. | 8 SF F | |||
5. | Rapant G. Ferletjak S. | ||||
6:3 6:3 | |||||
6. | Benian O. Vrba M. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Matula J. Strašil T. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 48 | ||||
2 | Kostoláni Alex | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 49 | ||||
3 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 52 | ||||
4 | Matula Jakub | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Vrútky | 55 | ||||
5 | Brinza Tibor | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 59 | ||||
6 | Pös Matej | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza | 64 | ||||
7 | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 68 | ||||
8 | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 71 | ||||
9 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 83 | ||||
10 | Kavacký Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 91 | ||||
11 | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 91 | ||||
12 | Šemrinec Noel Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 100 | ||||
13 | Žikla Kristián | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Žilina | 106 | ||||
14 | Brodňan Jakub | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 140 | ||||
15 | Grendel Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 183 | ||||
16 | Rapant Gabriel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenkur Trenčín | 218 | ||||
17 | USP | Strmeň Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 230 | |||
18 | Tankovič Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
19 | Kmetík Jozef | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TK Žilina | |||||
20 | Urbánoš Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
21 | Hanusek Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
22 | Sýkora Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
23 | USP | Ferletjak Samuel | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK AS Trenčín |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Halás Vladimír | 16. 01. 2020 12:41 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | |||||
2 | Hanušovský Lukáš | 16. 01. 2020 20:52 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 42 | ||||
3 | Hochel Lukáš | 02. 01. 2020 15:14 | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 35 | ||||
4 | Hron Alex Maximilián | 10. 12. 2019 13:28 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 30 | ||||
5 | Ivashko Maksym | 13. 01. 2020 21:03 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
6 | Kollár Markus | 17. 01. 2020 08:26 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
7 | Minarič David | 15. 01. 2020 19:22 | 2006 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 230 | ||||
8 | Takáč Samuel | 14. 01. 2020 20:52 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
9 | Tóth Michal | 17. 01. 2020 07:28 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | |||||
10 | Valko Samuel | 16. 01. 2020 19:37 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 169 | ||||
11 | Valuh Boris | 17. 01. 2020 08:24 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
12 | Žubor Samuel | 14. 01. 2020 14:29 | 2007 | D-ch | ŠK MR TC Bánovce n/Bebravou | 83 |