Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8, Prievidza | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Decoturf | |
Vrchný rozhodca: | Köberling Karol (A) | Počet dvorcov: | 1 | |
Zástupca rozhodcu: | Šimurka Michal (B) | |||
Termín od: | 02.01.2020 | Termín do: | 04.01.2020 | |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich | |||
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, | |||
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 31. 12. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 16 | 8 | - | 01.01.2020 10:00 | TK Baník Prievidza |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Köberling Karol, ZVR: Šimurka Michal
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Krcho Dávid | ||||
6:1 6:0 | |||||
2. | Kulich Lukáš | 16 8 SF F | |||
3. | Vrba Miloslav | ||||
6:0 6:1 | |||||
4. | Maruniak Matej | 16 8 SF F | |||
5. | Strašil Tomáš | ||||
6:1 6:0 | |||||
6. | Medveď Maroš | 16 8 SF F | |||
7. | Mikuš Michal | ||||
6:1 6:0 | |||||
8. | Bognár Simon | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Bognár S. Krcho D. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Jeník Š. Strašil T. | ||||
6:1 6:0 | |||||
4. | Pös M. Mikuš M. | 8 SF F | |||
5. | Benian O. Vrba M. | ||||
6:2 6:4 | |||||
6. | Kulich L. Gallo S. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Maruniak M. Medveď M. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Krcho Dávid | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 28 | ||||
2 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | ||||
3 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 48 | ||||
4 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 52 | ||||
5 | Jeník Šimon | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 62 | ||||
6 | Pös Matej | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza | 64 | ||||
7 | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 68 | ||||
8 | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 71 | ||||
9 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 74 | ||||
10 | Žubor Samuel | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | ŠK MR TC Bánovce n/Bebravou | 83 | ||||
11 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 83 | ||||
12 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 86 | ||||
13 | USP | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 91 | |||
14 | USP | Šemrinec Noel Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 100 | |||
15 | USP | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 114 | |||
16 | USP | Rapant Gabriel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenkur Trenčín | 218 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Valko Samuel | 16. 11. 2019 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 169 | |||||
2 | Tankovič Tomáš | 18. 11. 2019 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | |||||
3 | Sýkora Samuel | 21. 11. 2019 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
4 | Ivashko Maksym | 14. 12. 2019 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
5 | Ferletjak Samuel | 24. 11. 2019 | 2006 | D-ch | TK AS Trenčín |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balušík Branislav | 27. 12. 2019 18:59 | 2008 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 63 | ||||
2 | Čech Alex | 22. 12. 2019 11:56 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 116 | ||||
3 | Hanušovský Lukáš | 27. 12. 2019 13:22 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 42 | ||||
4 | Matula Jakub | 17. 11. 2019 12:21 | 2006 | D-ch | TK Vrútky | 55 |