Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Green set | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Homolová Jana (B) | |||
Termín od: | 05.01.2020 | Termín do: | 07.01.2020 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 01. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 04.01.2020 12:00 | LTC |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Regendová Dagmar, ZVR: Homolová Jana
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Lapšanský Alex | ||||
6:3 2:0 skr | |||||
2. | Linhart Martin | 32 16 8 SF F | |||
3. | Matula Jakub | ||||
6:3 6:3 | |||||
4. | Hochel Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
5. | Mattoš Adam | ||||
7:5 6:1 | |||||
6. | Tarač Ramon | 32 16 8 SF F | |||
7. | Matunák Martin | ||||
6:1 6:2 | |||||
8. | Matula Ján | 32 16 8 SF F | |||
9. | Volník Nicholas | ||||
6:0 6:2 | |||||
10. | Slašťan Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
11. | Mikuš Michal | ||||
6:3 6:2 | |||||
12. | Bognár Simon | 32 16 8 SF F | |||
13. | Macák Milan | ||||
6:2 6:1 | |||||
14. | Kriško Radovan | 32 16 8 SF F | |||
15. | Medveď Maroš | ||||
6:1 6:2 | |||||
16. | Krcho Dávid | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Vaco M. Letavay M. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Lübeck F. Mikuš M. | ||||
6:1 6:3 | |||||
4. | Hochel L. Tarač R. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Jankech M. Hanušovský L. | |||
6:0 6:1 | |||||
6. | Linhart M. Strašil T. | 16 8 SF F | |||
7. | Bairo D. Kriško R. | ||||
6:1 6:2 | |||||
8. | Vrba M. Matula J. | 16 8 SF F | |||
9. | Slašťan T. Staš P. | ||||
6:1 6:2 | |||||
10. | Gallo S. Kulich L. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Lapšanský A. Volník N. | 16 8 SF F | ||
13. | Maruniak M. Medveď M. | ||||
6:1 6:7(5) 10:8 | |||||
14. | Matunák M. Guzmický D. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Krcho D. Bognár S. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Lapšanský Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 25 | ||||
2 | Krcho Dávid | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 28 | ||||
3 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | ||||
4 | Mattoš Adam | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 32 | ||||
5 | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 35 | ||||
6 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 38 | ||||
7 | Matula Ján | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 41 | ||||
8 | Macák Milan | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 47 | ||||
9 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 48 | ||||
10 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 51 | ||||
11 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 52 | ||||
12 | Matula Jakub | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Vrútky | 55 | ||||
13 | USP | Bairo Dylan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 56 | |||
14 | USP | Brinza Tibor | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 59 | |||
15 | USP | Kriško Radovan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 64 | |||
16 | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 68 | ||||
17 | Linhart Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 73 | ||||
18 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 74 | ||||
19 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | ||||
20 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 83 | ||||
21 | USP | Matunák Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 85 | |||
22 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 86 | ||||
23 | Tarač Ramon | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 89 | ||||
24 | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 91 | ||||
25 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 114 | ||||
26 | Lübeck Filip | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 159 | ||||
27 | USP | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 179 | |||
28 | USP | Tankovič Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | |||
29 | USP | Staš Peter | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
30 | USP | Varšo Michal | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Hradová Lučenec |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Vaco Marek | 05. 01. 2020 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | |||||
2 | Jankech Michael | 05. 01. 2020 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 23 | |||||
3 | Letavay Matej | 05. 01. 2020 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 27 | |||||
4 | Hanušovský Lukáš | 05. 01. 2020 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 42 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babušík Adam | 30. 12. 2019 09:23 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 44 | ||||
2 | Barica Michal | 03. 01. 2020 15:54 | 2007 | D-ch | TK Vrútky | |||||
3 | Brejžek Filip | 03. 01. 2020 17:12 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 127 | ||||
4 | Bušniak Michal | 08. 12. 2019 09:39 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 26 | ||||
5 | Deen Mojmír | 03. 01. 2020 16:04 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 131 | ||||
6 | Drozd Adam | 24. 12. 2019 21:11 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 193 | ||||
7 | Hron Alex Maximilián | 27. 12. 2019 16:57 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 30 | ||||
8 | Jaroščák Maximilián | 03. 01. 2020 19:58 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 37 | ||||
9 | Jasenák Tomáš | 02. 01. 2020 11:07 | 2006 | D-ch | TK Ladomerská Vieska | 57 | ||||
10 | Kratka Maximilian | 03. 01. 2020 05:33 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 34 | ||||
11 | Madej Jakub | 28. 12. 2019 12:51 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 32 | ||||
12 | Sarouphim Jean Pierre | 03. 01. 2020 00:25 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
13 | Sloboda Leon | 12. 12. 2019 18:20 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
14 | Solčan Adam | 08. 12. 2019 19:51 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 59 | ||||
15 | Šuchter Martin | 15. 12. 2019 15:40 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 131 | ||||
16 | Sýkora Samuel | 29. 12. 2019 20:02 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
17 | Žubor Samuel | 28. 12. 2019 18:10 | 2007 | D-ch | ŠK MR TC Bánovce n/Bebravou | 83 |