Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Green set | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Homolová Jana (B) | |||
Termín od: | 08.02.2020 | Termín do: | 10.02.2020 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 02. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 07.02.2020 12:00 | LTC |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Regendová Dagmar, ZVR: Homolová Jana
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Juriga Samuel | ||||
6:0 6:1 | |||||
2. | Strašil Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
3. | Čech Alex | ||||
skr | |||||
4. | Maruniak Matej | 32 16 8 SF F | |||
5. | Letavay Matej | ||||
7:5 6:3 | |||||
6. | Fičor Oskar | 32 16 8 SF F | |||
7. | Tarač Ramon | ||||
6:4 6:1 | |||||
8. | Hanušovský Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
9. | Krcho Dávid | ||||
skr | |||||
10. | Vrba Miloslav | 32 16 8 SF F | |||
11. | Deen Mojmír | ||||
6:1 6:0 | |||||
12. | Jankech Michael | 32 16 8 SF F | |||
13. | Matula Ján | ||||
6:3 6:1 | |||||
14. | Pös Matej | 32 16 8 SF F | |||
15. | Medveď Maroš | ||||
1:6 6:4 10:6 | |||||
16. | Vaco Marek | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Juriga S. Vaco M. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Vrba M. Matula J. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Hron A. Fičor O. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Grendel A. Sýkora S. | ||||
6:2 6:1 | |||||
8. | Strašil T. Čech A. | 16 8 SF F | |||
9. | Brinza T. Lübeck F. | ||||
6:3 6:4 | |||||
10. | Gallo S. Slašťan T. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Hanušovský L. Jankech M. | 16 8 SF F | ||
13. | Németh M. Pös M. | ||||
6:0 6:3 | |||||
14. | Maruniak M. Medveď M. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Letavay M. Bognár S. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 11 | |||
2 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
3 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 23 | ||||
4 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 27 | ||||
5 | Krcho Dávid | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 28 | ||||
6 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | ||||
7 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 30 | ||||
8 | Matula Ján | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 41 | ||||
9 | Hanušovský Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 42 | ||||
10 | Fičor Oskar | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 43 | ||||
11 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 48 | ||||
12 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 52 | ||||
13 | Matula Jakub | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Vrútky | 55 | ||||
14 | Jasenák Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Ladomerská Vieska | 57 | ||||
15 | Brinza Tibor | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 59 | ||||
16 | Pös Matej | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza | 64 | ||||
17 | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 68 | ||||
18 | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 71 | ||||
19 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 74 | ||||
20 | Tarač Ramon | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 89 | ||||
21 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 114 | ||||
22 | Čech Alex | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 116 | ||||
23 | Deen Mojmír | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 131 | ||||
24 | Makónyi Matúš | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TK Ružomberok | 131 | ||||
25 | Lübeck Filip | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 159 | ||||
26 | USP | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 179 | |||
27 | USP | Grendel Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 183 | |||
28 | USP | Tankovič Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | |||
29 | USP | Staš Peter | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
30 | USP | Varšo Michal | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Hradová Lučenec | ||||
31 | USP | Sýkora Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
32 | USP | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ivashko Maksym | 27. 12. 2019 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babušík Adam | 06. 02. 2020 19:21 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 44 | ||||
2 | Benian Oskar | 19. 01. 2020 07:19 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 83 | ||||
3 | Dióssy Šimon | 17. 01. 2020 21:50 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
4 | Fašung Tomáš | 06. 02. 2020 09:42 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 202 | ||||
5 | Hanusek Filip | 05. 02. 2020 10:36 | 2007 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
6 | Hlivjak Oliver | 04. 02. 2020 14:00 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 39 | ||||
7 | Jaroščák Maximilián | 05. 02. 2020 18:12 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 37 | ||||
8 | Jeník Šimon | 03. 02. 2020 08:20 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 62 | ||||
9 | Kohút Alex | 03. 02. 2020 10:41 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
10 | Kostoláni Alex | 05. 02. 2020 08:08 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 49 | ||||
11 | Kulich Lukáš | 06. 02. 2020 18:52 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 91 | ||||
12 | Kurčík Adam | 06. 02. 2020 13:35 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | ||||
13 | Madej Jakub | 06. 02. 2020 16:03 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 32 | ||||
14 | Matunák Martin | 29. 01. 2020 10:43 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 85 | ||||
15 | Melaga Samuel | 01. 02. 2020 14:56 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | ||||
16 | Mikuš Michal | 03. 02. 2020 10:57 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 86 | ||||
17 | Minarič David | 08. 02. 2020 10:24 | 2006 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 230 | ||||
18 | Strmeň Tomáš | 26. 01. 2020 20:21 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 230 | ||||
19 | Žubor Samuel | 06. 02. 2020 11:41 | 2007 | D-ch | ŠK MR TC Bánovce n/Bebravou | 83 |