Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Green set | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Homolová Jana (B) | |||
Termín od: | 07.12.2019 | Termín do: | 10.12.2019 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 12. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 06.12.2019 9:00 | SsTZ |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Dagmar Regendová, ZVR: Jana Homolová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Melaga Samuel | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Pös Matej | ||||
6:1 6:1 | |||||
4. | Medveď Maroš | 32 16 8 SF F | |||
5. | Gallo Samuel | ||||
6:2 6:1 | |||||
6. | Matula Jakub | 32 16 8 SF F | |||
7. | Verbovský Martin | ||||
6:0 6:0 | |||||
8. | (5-8) | Vaco Marek | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Juriga Samuel | |||
6:1 6:1 | |||||
10. | Tarač Ramon | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kollár Markus | ||||
6:1 6:1 | |||||
12. | Puskeiler Martin | 32 16 8 SF F | |||
13. | Krcho Dávid | ||||
6:0 6:0 | |||||
14. | Lübeck Filip | 32 16 8 SF F | |||
15. | Mikuš Michal | ||||
6:0 6:2 | |||||
16. | (5-8) | Letavay Matej | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Markovič Matej | |||
6:2 6:4 | |||||
18. | Valuh Boris | 32 16 8 SF F | |||
19. | Maruniak Matej | ||||
6:0 6:2 | |||||
20. | Bognár Simon | 32 16 8 SF F | |||
21. | Šemrinec Noel Adam | ||||
6:1 6:1 | |||||
22. | Vrba Miloslav | 32 16 8 SF F | |||
23. | Sloboda Leon | ||||
6:1 6:3 | |||||
24. | (3-4) | Kecskés Oliver | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Jankech Michael | |||
6:0 6:0 | |||||
26. | Barica Michal | 32 16 8 SF F | |||
27. | Kriško Radovan | ||||
6:2 6:2 | |||||
28. | Jasenák Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
29. | Hanušovský Lukáš | ||||
6:3 6:1 | |||||
30. | Matula Ján | 32 16 8 SF F | |||
31. | Kulich Lukáš | ||||
6:0 6:0 | |||||
32. | (2) | Medveď Jakub | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | ||||
2 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 6 | ||||
3 | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 11 | ||||
4 | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 17 | ||||
5 | Markovič Matej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 19 | ||||
6 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
7 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 23 | ||||
8 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 27 | ||||
9 | Krcho Dávid | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 28 | ||||
10 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | ||||
11 | Puskeiler Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 39 | ||||
12 | Matula Ján | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 41 | ||||
13 | Hanušovský Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 42 | ||||
14 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 48 | ||||
15 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 52 | ||||
16 | Matula Jakub | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Vrútky | 55 | ||||
17 | Jasenák Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Ladomerská Vieska | 57 | ||||
18 | Kriško Radovan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 64 | ||||
19 | Pös Matej | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza | 64 | ||||
20 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 74 | ||||
21 | NVK | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 86 | |||
22 | Tarač Ramon | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 89 | ||||
23 | NVK | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 91 | |||
24 | NVK | Šemrinec Noel Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 100 | |||
25 | NVK | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 114 | |||
26 | NVK | Lübeck Filip | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 159 | |||
27 | REG | Sloboda Leon | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
28 | REG | Kollár Markus | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | ||||
29 | USP | Valuh Boris | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
30 | USP | Barica Michal | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TK Vrútky | ||||
31 | NVK | Verbovský Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Hogh Timotej | 29. 11. 2019 18:32 | 2006 | D-ch | TK MŠK Žiar nad Hronom | 82 | ||||
2 | Minarič David | 05. 12. 2019 21:18 | 2006 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 230 | ||||
3 | Ščepko Adam | 05. 12. 2019 18:20 | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 127 |