Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110087 - TK Progres Prešov | |||
Názov turnaja: | PROGRES CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 5, PREŠOV | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Lehet Jakub (B) | |||
Termín od: | 16.02.2019 | Termín do: | 18.02.2019 | |
Kontakt: | Ján Lehet | |||
Kontakt tel.: | byt - 0905451540, mobil - 0911931035, | |||
Kontakt e-mail: | teniskasro@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 02. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 15.02.2019 10:00 | TK PROGRES PREŠOV |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 15.02.2019 10:00 | TK PROGRES PREŠOV |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR:Ivan Kičiň, ZVR: Jakub Lehet
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Vateha Matúš | ||||
6:3 6:4 | |||||
2. | Dráb Filip | 16 8 SF F | |||
3. | Titko Timotej | ||||
6:3 6:7(4) 6:4 | |||||
4. | Balaščák Daniel | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Novák Kristián Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 29 | ||||
2 | Balaščák Daniel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 38 | ||||
3 | Dráb Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 43 | ||||
4 | Keller Dávid | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | 1.TC Humenné | 58 | ||||
5 | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 63 | ||||
6 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 84 | ||||
7 | Titko Timotej | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 90 | ||||
8 | Pavliščík Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 101 | ||||
9 | Seman René | 31.10.2025 | 2005 | M | Tenisová akadémia Prešov | 105 | ||||
10 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 194 | ||||
11 | Jakal Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
12 | Mattoš Adam | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | |||||
13 | Džobaník Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TJ Sokol Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Hanušovský Lukáš | 13. 02. 2019 21:31 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 81 | ||||
2 | Ivan Marko | 15. 02. 2019 00:15 | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 50 | ||||
3 | Macák Milan | 14. 02. 2019 14:58 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 61 | ||||
4 | Paulovčák Sebastián | 01. 01. 2019 16:01 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 53 |